معرفی کالج های مونترال

لیست محبوب ترین کالج های مونترال

مونترال بزرگ‌ترین شهر استان کبک است و از نظر جمعیتی در کانادا در جایگاه دوم قرار می‌گیرد. فرصت تحصیل در کالج های مونترال کانادا قطعا زمینه عالی برای ادامه روند تحصیل دانشجویان فراهم خواهد کرد.

افراد برای تحصیل در دانشگاه‌های کبک کانادا باید ابتدا دوره‌های کالج را بگذرانند تا بعد از آن بتوانند با مدرک اتمام دوره کالج برای دانشگاه پذیرش دریافت کنند.کالج های مونترال از نظر اعتبار از سطح بالایی در جهان برخوردار هستند، همچنین بعد از پایان تحصیل افراد می‌توانند وارد بازار کار مرتبط با رشته تحصیلی خود شوند.

در این مطلب قصد داریم با بهترین کالج های مونترال کانادا آشنا شویم و شرایط هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم. پس اگر قصد مهاجرت کانادا و تحصیل در این کشور را دارید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

کالج HEC مونترال
کالج HEC دوره‌های زیادی را برای متقاضیان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می‌دهد. این کالج به‌عنوان یک مدرسه کسب‌وکار برای برنامه‌های MBA در کانادا توانسته است جایگاه اول را کسب کند.

این کالج برای دانشجویانی که به چند زبان تسلط دارند یک گزینه عالی است، زیرا کلاس‌ها به دو زبان انگلیسی و فرانسوی برگزار می‌شوند.

 

کالج داوسون
این کالج در مرکز شهر قرار دارد و با امکانات عالی علمی و تفریحی در کنار استفاده از اساتید برجسته در هر زمینه توانسته است نظر دانشجویان زیادی را برای گذراندن دوره‌های کالج به خود جلب کند.

همیشه در این کالج زمینه فعالیت برای دانشجو مهیا است و با انتخاب یک فعالیت عالی در زمینه مورد علاقه خود می‌تواند زندگی دانشجویی بهتری را تجربه کند.

دسترسی به این کالج آسان است و دقیقا بالای ایستگاه مترو Atwater قرار دارد. کالج داوسون یکی از برترین کالج های مونترال کانادا است که با زمین 12 هکتاری خود در قلب این شهر زیبا واقع شده است.

داوسون سال‌های زیادی است که در حال ارائه خدمات دانشجویی به افراد متقاضی است. داوسون در حقیقت اولین کالج انگلیسی زبان بود که در سال 1969 فعالیت خود را آغاز کرد. امروزه بزرگ‌ترین مدرسه دولتی که اولین سطح از تحصیلات را پس از اتمام دوره متوسطه در کبک ارائه می‌دهد کالج داوسون است.

قدمت و تجربه این کالج به‌خوبی نشان‌دهنده ارائه برنامه‌ها و دوره‌های علمی آن در بالاترین سطح برای دانشجو است. از دیگر مزیت‌های این کالج می‌توان به وجود کتابخانه، سالن‌های ورزشی، آزمایشگاه‌های مجهز با برخورداری از جدیدترین فناوری‌ها و امکانات مدرن دیگر اشاره کرد.

 

کالج LaSalle
کالج LaSalle بزرگ‌ترین کالج دو زبانه در آمریکای شمالی است. پنج آموزشگاه تخصصی در این کالج وجود دارد که بیش از 60 برنامه آموزشی در اختیار دانشجو قرار می‌دهند.

هر سال نزدیک به 35 درصد از دانشجویان این کالج از شهرها و کشورهای دیگر به مونترال برای تحصیل می‌آیند.

کالج LaSalle یک مرجع بین‌المللی در ارائه تحصیلات تکمیلی در مونترال کانادا است و از مزیت‌های این کالج می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش LaSalle با دیگر کالج های مونترال کانادا غیر قابل مقایسه است.
برنامه‌های آموزشی به دو زبان فرانسوی و انگلیسی برگزار می‌شوند و اگر در ابتدا یک زبان را برای تحصیل انتخاب کنید برای بعضی از درس‌ها می‌توانید آن زبان را با زبان دوم جایگزین کنید.
پروژه‌های آموزشی کاربردی که حقیقت حرفه تحصیلی را نشان می‌دهند و در نهایت منجر به دریافت مدرک بین‌المللی خواهند شد.
یکی از انعطاف‌پذیرترین کالج‌ها در استان کبک که امکان تحصیل سریع دانشجو را فراهم می‌کند.
استادهای دلسوز و مشتاق برای تدریس به همراه سابقه کاری بالا و رزومه عالی
ارائه برنامه‌های ترکیبی برای کار و مطالعه
فراهم آوردن فرصت برای دانشجوها برای شرکت در مسابقه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی
گذراندن دوره‌های کارآموزی در شرکت‌های روز دنیا
پرداختن به کارآفرینی در همه برنامه‌ها

کالج کانادا
کالج کانادا از سال 1976 به دانش‌آموزان در سراسر جهان برنامه‌های آموزشی ارائه می‌دهد. از هنگام تاسیس، این کالج تمرکز خود را روی آموزش زبان و تقویت مهارت‌های فنی گذاشته است. این کالج در رفع نیازهای دانشجو از نظر تحصیلی و حرفه کاری در کبک مشهور است.

کالج کانادا یکی از کالج های مونترال است که همیشه برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی خود را به‌روزرسانی می‌کند و هدف آن تاثیرگذاری مثبت روی دانشجویان محلی و بین‌المللی است.

برگزاری برنامه‌های مطالعاتی متعدد برای دانشجویان سراسر جهان از اهداف این دانشگاه است. ارائه برنامه‌های کالج، برنامه‌های زبان و آمادگی برای آزمون در اهداف این کالج قرار دارند. همچنین کالج کانادا یک مرکز آزمون بسیار شناخته شده برای برگزاری آزمون‌های بین‌المللی در این کشور و سایر کشورها است.

کالج کانادا برای گذاشتن تاثیر مثبت بر دنیای آموزش همیشه به دنبال مشارکت با بخش‌های دولتی و خصوصی، موسسه‌های آموزشی دیگر، موسسه‌های اجتماعی و اداره‌های مختلف دولتی بوده است.

این کالج از زمان تاسیس خود در 160 کشور مختلف برنامه‌های آموزشی آماده‌ کرده و مرکزی برای یادگیری و مکانی برای تبادلات اجتماعی است.

کالج کانادا در مرکز مونترال و در فاصله کمی از موزه‌ها، مراکز خرید، سینما و پارک‌ها قرار دارد تا با تحصیل در آن تجربه‌های دیگری را نیز برای خودتان فراهم کنید.

معرفی کالج های مونترال

کالج بیشاپ
کالج Bishop از دیگر کالج های مونترال کانادا است که در منطقه زیبایی در بخش شرقی استان کبک قرار دارد. این کالج در محیطی دو زبانه فرصت‌های عالی را برای دانشجوها فراهم می‌کند که در هیچ کالج دیگری شانس مشابه را نخواهید داشت.

اساتید این مرکز آموزشی به‌شدت مشتاق و حامی دانشجوهای خود هستند و واقعا به موفقیت آن‌ها اهمیت زیادی می‌دهند. در نتیجه دانشجویان در طول تحصیل در این کالج همیشه مورد حمایت قرار می‌گیرند و این پشتیبانی در آینده آن‌ها تاثیر بسیار مثبتی می‌گذارد.

ارائه فرصت‌های آموزشی خاص، از جمله کارآموزی و تجربه‌های آموزشی استثنائی از دیگر برنامه‌های بیشاپ است. این فرصت‌ها موجب تقویت مهارت‌های دانشجو می‌شوند و در حالی که دانشجو در حال تحصیل است تجربه کاری ارزشمندی نیز در آن زمینه کسب می‌کند.

بیشاپ از دیگر کالج های مونترال کانادا است که محیط اجتماعی منحصر به‌فردی برای دانشجوها ایجاد می‌کند، محیطی که موجب رشد و توسعه شخصی آن‌ها می‌شود.

این فضای حمایتی دانشجویانی را پرورش می‌دهد که در آینده به رهبران ماهر و با اعتماد به‌نفس بالا تبدیل خواهند شد. رهبرانی که می‌توانند جهان را تغییر دهند.

پردیس کالج بیشاپ در سال 1843 تاسیس شد، مساحت پردیس دانشگاه به 550 هکتار می‌رسد و 25 ساختمان دارد. ساختمان‌های این پردیس شامل 7 خوابگاه، 2 کتابخانه، 2 تئاتر، سالن کنفرانس، آزمایشگاه‌ها، سالن موسیقی و سالن ورزشی است.

سالن ورزشی این کالج شامل سه سالن بدنسازی و یک استخر سرپوشیده است. زمین اسکی، استخر روباز و زمین گلف نیز در محوطه کالج وجود دارد.بیشاپ از بهترین کالج های مونترال کانادا است و اساتید آن در سراسر کانادا برجسته و به‌نام هستند. 120 نفر از اعضای هیئت علمی به‌صورت تمام وقت در پی مشارکت با دانشجو هستند، زیرا آن‌ها به شغل و حرفه خود علاقه زیادی دارند.

بیشاپ کالج انگلیسی زبان در مقطع کارشناسی است که در بخش‌های علوم انسانی، علوم طبیعی و ریاضی، علوم اجتماعی، مدرسه تجارت ویلیامز و بخش آموزش و پرورش به دانشجوهای متقاضی برای ادامه تحصیل خدمات ارائه می‌دهد.

برای افرادی که قصد دارند در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند شاید انتخاب دانشگاه و همچنین رشته کمی سخت باشد، اما برای گذراندن دوره کالج گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد.

همان‌طور که دیدید در این مطلب بهترین کالج های مونترال کانادا را معرفی کردیم. در این کالج‌ها فرصت تحصیل در رشته موسیقی و هنر تا فناوری و کسب‌وکار فراهم است و همه آموزش‌ها در بالاترین سطح از نظر کیفیت در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.با گذرندان دوره‌های کالج در مونترال قطعا به یک فرد حرفه‌ای و متخصص در زمینه خود تبدیل می‌شوید و همیشه نسبت به دیگران چند پله جلوتر خواهید بود.

پس بهتر است با یک وکیل یا مشاور مهاجرتی کانادا مشورت کنید تا با دریافت ویزای تحصیلی کانادا این فرصت طلایی را هرگز از دست ندهید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *