درباره ما
درباره ما

معرفی ZBS VISA

شرکت یزدان زرین رستاک با شماره ثبت ۵۶۲۱۰۱ تحت برند zbsvisa و زرین کانادا، یکی از بزرگترین شرکتها در زمینه گرفتن اقامت و همین طور کاریابی خارجی در ایران می باشد. در حال حاضر این شرکت در بیش از ۵ کشور جهان به متقاضیان عزیز خدمات متنوعی را ارائه می نماید .
یکی از سیاستهای شرکت، استفاده از سیستم های نوین مشاوره ای در ارائه خدمات به متقاضیان بوده که استفاده از این روشها، کار را برای متقاضیان راحت تر کرده همچنین دقت فعالیتها و اقدامات را بطرز چشمگیری افزایش داده است.
وجود کارشناسان حرفه ای و اموزش دیده و با تجربه و همکاری با وکلای مهاجرتی رسمی و دارا بودن مجوزهای قانونی کسب شده از ارگان های مختلف همه و همه باعث شده که zbs برند معتبر و خوش نام باشد و بتواند خدمات حرفه ای و معتبری به متقاضیان مهاجرت ارائه نماید.

زد بی اس در راستای ارائه خدمات به متقاضیان، موفق به دریافت ده ها سرتیفیکیت از کشورهای مختلف به پاس خدمات و رعایت حقوق مشتریان خود گردیده است و همواره در تلاش است تا فرایند های خود را دائما مورد بازبینی قرار دهد تا روند کار را برای مشتریان و مراجعین خود، سهل‌تر، کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر کند.
تخصص اصلی zbs کشور کانادا میباشد که در این زمینه صدها پرونده موفق را در کارنامه خود دارا مییاشد. همچنین این مجموعه دارای خدمات باشگاه مشتریان و خدمات حمایتی از مشتریان در کشور کانادا می باشد.
این شرکت دارای پروانه کاریابی بین المللی از وزارت کار ایران در حوزه کاریابی در کشور کانادا می باشد
و همچنین‌ تحت عنوان برند و شرکت دیگری دارای مجوز اعزام به دانشجو از وزارت علوم می باشد

درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما

یکی از عواملی که zbs به آن اهمیت میدهد این است که وقتی متقاضیان تصمیم به مهاجرت میگیرند، نگران آینده شغل و بیزینس خود هستند لذا این شرکت دارای مجوزات مشاوره کارافرینی از مراجع مربوطه می باشد که قبل از وارد شدن متقاضیان به کشور جدید از شرایط کار و کارافرینی در کشور مقصد و همین طور شرایط قانونی آن کشور با خبر باشند همچنین با توجه به عضویت این شرکت در انجمنهای تخصصی مرتبط با استخدام نیروی انسانی درکشور کانادا، همکاران ما در شهرها و کشورهایی که دارای دفاتر هستیم در کنار شما عزیزان میباشد که هر چه زودتر با شرایط کشور جدید اشنا شوید از همین رو در کشور مقصد هم در کنار شما هستیم.

در هر قدم کنار شما هستیم

حدود یک سال هست که با مجموعه ZBS آشنا شدم و از مشاوره های که دریافت کردم خیلی راضی بودم با تشکر از مدیریت

ZBS VISA
مریم محسنی

یکی از خوبی های ZBS VISA ارائه مشاوره خوب و صادقانه به ما و  باید تشکر کنم از اقای قاضی مراد مشاوره های عالی شون

ZBS VISA
فرشاد احمدی

سلام من از خدمات مشاوره شرکت خیلی راضی بودم و به شما هم پیشنهاد میکنم حتما مشاوره دریافت کنید.

ZBS VISA
امیرحسین یلدوغی