نمایش ویدیو درباره انواع ویزا کانادا

اقامت کانادا دیگر رویا نیست

اگر همین الان به اطرافیانتان پیشنهاد اقامت دائم کانادا بدهید، کمتر کسی است که از آن استقبال نکند. کیفیت زندگی در این کشور بر کسی پوشیده نیست، اما شاید شما از جزییات نحوه زندگی در کانادا بی‌خبر باشید.

کانادا کشوری وسیع در همسایگی قاره آمریکا است و چیزی حدود 35 میلیون نفر نیز جمعیت دارد که بیشتر آن‌ها در قسمت‌های جنوبی این کشور مستقر شده‌اند. 

از آنجا که کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی در تمام جهان شناخته شده است و سالیانه جمعیت بالایی برای مهاجرت به این کشور جذب می‌شوند، دولت کانادا شرایط ویژه‌ای را نیز برای مهاجران فراهم کرده است. با مصوبات این دولت علاقمندان و افراد توانمند می‌توانند با انواع ویزا به این کشور مهاجرت کرده و اقامت کانادا را نیز به شکل دائم به دست بیاورند. هرکدام از این روش‌ها برای افراد خاصی مناسب‌تر است و هریک نیز هزینه‌ها، شرایط، مدارک موردنیاز و… مخصوص به خود را دارند.

شرایط اخذ اقامت دائم کانادا و اقامت کانادا

کشور کانادا دارای وسعت زیاد و در عین حال تراکم جمعیت بسیار کمی نسبت به وسعتش است. همین امر سبب شده تا سالانه مهاجران زیادی قصد سفر به این کشور و دریافت اقامت کانادا را داشته باشند که بسیاری از آنان مورد تایید اداره مهاجرت کانادا قرار گرفته و در نهایت موفق به مهاجرت به کانادا می شوند.

انواع اقامت کانادا در دو دسته اصلی موقت و دائم خلاصه می شوند که به اقامت دائم کانادا به اختصار PR نیز گفته می شود. در این مقاله با ۸ روش محبوب و برتر کسب اقامت کانادا برای شما صحبت می کنیم که می توانید در صورت داشتن شرایط هر یک از این روش ها برای مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. لازم به ذکر است در پایان هر روش لینک مقاله آن گنجانده شده که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید از آن ها استفاده نمایید.

اقامت استارتاپ کانادا

اقامت کانادا از طریق استارت آپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ یکی از روش های جدید مهاجرتی به این کشور است که دارای مزیت های بسیاری می باشد.

قطعا دریافت اقامت دائم کانادا یا همان PR مهمترین مزیت این برنامه است که باعث می شود در صورت قبولی، شخص متقاضی با PR وارد کانادا شود. گرفتن اقامت دائم کانادا از این طریق در کنار مزایای بسیاری که دارد نیازمند پیش نیازهایی نیز هست: از جمله این پیش نیاز ها باید به اصلی ترین نکته که داشتن یک ایده خلاقانه تجاری است اشاره کرد.

ایده ای که به واسطه آن بتوان در جهت پیشبرد شرایط اقتصادی و یا حل مشکلات اجتماعی کشور کانادا عمل کرد. این ایده در صورت تایید از طرف کشور کانادا نیازمند دریافت حمایت مالی از یکی از ۳ سازمان مشخص شده در کانادا می باشد.

این سازمان ها Venture capital funds ،Angel investor groups و business incubator نام دارند که هرکدام حاضر به سرمایه گذاری مبلغ خاصی (با توجه به پتانسیل رشد ایده شما) بر روی ایده و بیزنس پلن شما می باشند. بعد از دریافت حمایت مالی و پس از آن نامه حمایتی (letter of support) از یکی از موسسات یاد شده، تقریبا اکثر مراحل دریافت این ویزا طی می شود.

 البته پیش نیاز های دیگری از جمله داشتن مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان نیز در این برنامه ضروری است و شخص موظف به اثبات تمکن مالی برای گذراندن زندگی خود و خانواده اش در کانادا می باشد. از بهترین مزایای این برنامه باید به این نکته اشاره کرد که متقاضی تا ۶ ماه فرصت دارد که کسب و کار خود را راه اندازی نماید که در نهایت این امر به کسب درآمد از این طریق منجر می شود و اقامت دائم کانادا برای شما به خطر نمی افتد.

 توجه داشته باشید ایده ای که از طریق آن بتوان ویزای استارت آپ کانادا را دریافت کرد از جهات مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و قطعا پتانسیل بالایی برای رشد و کسب درآمد خواهد داشت. پروسه دریافت ویزا در این روش معمولا چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۶ ماه زمان خواهد برد که نسبت به سایر برنامه های مهاجرتی زمان مناسبی تلقی می شود. 

اقامت کانادا با اکسپرس اینتری

اقامت کانادا از طریق اکسپرس اینتری

افرادی که متقاضی دریافت ویزای کاری کانادا هستند می‌توانند از طریق برنامه‌های اکسپرس اینتری، استانی یا خوداشتغالی اقدام به این کار کنند و اقامت کانادا را به دست بیاورند. در این روش‌ها اغلب سیستم امتیازبندی ویژه‌ای وجود دارد و افرادی که از نظر سنی، سابقه کار، مدرک زبان، مهارت و… دارای شرایط بهتری هستند شانس بالاتری هم برای دریافت اقامت کانادا خواهند داشت. همچنین برخی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری کانادا شامل مدرک شغلی، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، مدرک عدم سوء سابقه، گواهی سلامت و… هستند. این برنامه‌ها روش‌هایی هستند که دولت کانادا از طریق آن نیروی کار جوان و ماهر را به کشور خود جذب می‌کند.

در راه مهاجرت به کانادا، شما با شیوه و کارکرد کلی سیستم اکسپرس اینتری کانادا آشنا می شوید و نکات مهمی در خصوص کسب امتیازات بالاتر و افزایش احتمال پذیرش در این برنامه مهاجرتی و در نهایت اخذ اقامت کانادا برای شما بیان می شود و قطعا کمک شایانی به متقاضیان این برنامه مهاجرتی خواهد کرد.

اکسپرس اینتری کانادا یکی از کم هزینه ترین روش های اخذ اقامت کانادا است که مختص افراد متخصص و دارای تحصیلات است. شاید بهتر است بگوییم قطعا ارزانترین روش کسب اقامت دائم کانادا از همین طریق است. در این روش متقاضیان پروفایل خود را در استخر اکسپرس اینتری ثبت می کنند و بر اساس توانمندیها، تحصیلات، دانش زبان و شرایط فردی دیگر، موفق به کسب امتیازاتی می شوند. منظور از کسب امتیاز این است که اداره مهاجرت کانادا حداقل امتیازاتی را برای شرایط مختلفی تعیین کرده است که در صورت رسیدن امتیازات شخص متقاضی به حد نصاب، امکان حضور وی در این برنامه فراهم می شود که در صورت پذیرش اقامت دائم کانادا را کسب می کند. البته هر چقدر امتیاز شخص بالاتر باشد، احتمال پذیرش او نیز افزایش می یابد.  

براى ورود به اکسپرس اینتری و بالاخص دریافت دعوتنامه از اداره مهاجرت کانادا، متقاضى مى‌بایست واجد شرایط ذیل باشد:

سن کمتر از سى سال
میزان تحصیلات حداقل لیسانس
داشتن گواهى آیلتس جنرال یا  ۶
حداقل یکسال تجربه شغلى تمام وقت مرتبط با رشته تحصیلى
داشتن توانایى مالى جهت تامین هزینه های شخصى
شایان توجه است که، دارندگان مدرک تحصیلى و یا سابقه کار در کانادا مى توانند امتیاز قابل توجهى کسب نمایند که امکان اخذ دعوتنامه را براى آنها میسر مى‌سازد. اکسپرس اینتری دارای دو مرحله می باشد:

ورود به سیستم اکسپرس اینتری به عنوان فدرال اسکیلد ورکر. (کسانی که حداقل ۶۷ امتیاز دارند)
به دست آوردن امتیاز بالاتر از ۴۰۰ در اکسپرس اینتری بمنظور دریافت اجازه ثبت پرونده اقامت دائم کانادا که برای دریافت اجازه یا دعوتنامه از اداره مهاجرت کانادا برای ثبت این نوع پرونده، متقاضى مى بایست دارای شرایط خوبی باشد تا امتیاز او بالاتر از ۴۰۰ شود.

اقامت تحصیلی کانادا

اقامت کانادا از طریق تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی کانادا یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت کانادا است. در این روش می‌توانید برای یکی از مدارک لیسانس، فوق لیسانس، دکترا اقدام کنید و در این کشور مشغول به تحصیل شوید که هرکدام هزینه‌ها و شرایط خاص خودرا دارند. ما در مطلب تحصیل در کانادا به تفصیل این موضوع را مورد بررسی قرار داده‌ایم که اگر به مهاجرت تحصیلی به کانادا علاقمند هستید می‌توانید آن را بخوانید. در اینجا هم خلاصه‌ای از این روش را بیان می‌کنیم:

شرایط و هزینه‌های ویزای تحصیلی کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیلی شرایط و هزینه‌های خاص خود را دارد. برخی از مهم‌ترین شروط این روش موارد زیر هستند:

برخورداری از مدرک تحصیلی (مثلاً اگر برای فوق لیسانس اقدام کرده‌اید باید مدرک لیسانس خود را ارائه دهید. برای مدرک لیسانس دیپلم دبیرستان و برای دکترا مدرک فوق لیسانس مورد نیاز هستند.)
برخورداری از دانش کافی در زبان انگلیسی یا فرانسوی (از طریق یکی از مدارک آیلتس، تف و…)
ارائه نامه پذیرش از سوی یکی از دانشگاه‌های کانادا (دانشگاهی که برای آن اپلای کرده‌اید باید برایتان نامه پذیرش صادر کند تا بتوانید آن را به آفیسر ارائه دهید.)
برخورداری از تمکن مالی کافی (باید اثبات کنید که می‌توانید هزینه‌های زندگی خود در کانادا و شهریه دانشگاه را بپردازید. همچنین اگر به همراه خانواده خود مهاجرت می‌کنید باید تمکن مالی حمایت از هزینه‌های آن‌ها را هم داشته باشید و اثبات کنید.)

 • ارائه گواهی سلامت پزشکی
 • ارائه فرم‌های مربوط به پذیرش 

همچنین باید بدانید که اگر قصد دریافت فاند و بورسیه‌های تحصیلی را دارید لازم است شرایط خاصی از قبیل مقالات ثبت شده در ISI، معدل بالا و… هم داشته باشید.
درخصوص بحث هزینه‌ ویزای تحصیلی متقاضی باید علاوه بر پرداخت هزینه‌های سال اول زندگی خود، شهریه دانشگاه، هزینه‌های درخواست مجوز تحصیلی، انگشت نگاری (بایومتریک) را هم بپردازد. همچنین لازم است بدانید اکثر دانشگاه‌های کانادا برای بررسی رزومه افرادی که اپلای کرده‌اند هزینه‌ای تحت عنوان Application fee (اپلیکیشن فی) هم دریافت می‌کنند که برای هر دانشگاه متفاوت است. پرداخت این هزینه به منزله پذیرش در دانشگاه نیست و فقط به منظور بررسی رزومه‌تان پرداخت می‌شود.

اقامت کانادا با خود اشتغالی

اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی

یکی دیگر از روش‌های مهاجرتی به کشور کانادا اخذ ویزای خوداشتغالی این کشور است. دریافت اقامت کانادا هم با این روش ممکن است. ویزای خوداشتغالی کانادا شامل حال افرادی می‌شود که در زمینه‌های ورزشی، هنری و فرهنگی فعالیت می‌کنند و از همین رو نمی‌توانند به استخدام سازمان یا کسب و کار خاصی دربیایند. 

ورزشکاران حرفه‌ای یا افراد توانمند و صاحب نامی که در زمینه‌های هنری و فرهنگی فعالیت می‌کنند و از رزومه قوی و خوبی برخوردار هستند واجد شرایط لازم برای این برنامه مهاجرتی هستند. کشور کانادا در این خصوص کمی سختگیرانه عمل می‌کند و تنها به افراد صاحب نام و شناخته‌شده در این زمینه‌ها ویزا اعطا می‌کند. ما در مطلب ویزای خوداشتغالی کانادا این روش را کامل بررسی کرده‌ایم.

 

برخی از اصلی‌ترین شروط دریافت اقامت کانادا از طریق خود اشتغالی موارد زیر هستند:

 • برخورداری از تمکن مالی
 • داشتن حداقل دو سال
 • سابقه کاری در زمینه مرتبط طی 5 سال گذشته
 • تکمیل و ارائه مستندات و مدارک مربوطه
 • تطبیق مهارت و شغل متقاضی و مشاغل مجاز در لیست ناک
 • مصاحبه در صورت لزوم
کارآفرینی کانادا با اقامت کانادا

اقامت کانادا از روش کارآفرینی

کار آفرینی یکی از روش های پیچیده و در عین حال بسیار مناسب برای مهاجرت کانادا و اخذ اقامت دائم است. این روش دارای چند بخش می باشد که به صورت ویدیویی بیان آن ها سریعتر و جزیی تر خواهد بود و شما در این ویدیو با پیش نیاز های انواع کارآفرینی در کانادا آشنا خواهید شد. کارآفرینان افرادی هستند که با بهره گیری درست و هدفمند از استعداد و خلاقیت خود، به پیشرفت دنیای اطراف کمک می‌کنند.

حضور کارآفرینان در هر جامعه‌ای ارزشمند است. در سال‌های اخیر یکی از طرح‌های جذب نیروی های مهاجر که توسط کشورهای مختلف به ویژه کانادا اجرا شده است، پذیرش نیروهای مستعد و کارآفرین است. ایالات مختلف کانادا استقبال خوبی از ایده‌های کارآفرینی می‌کنند و امتیازات مناسب و ویژه‌ای در اختیار صاحبان این ایده‌ها قرار می‌دهند.

 برای دریافت ویزای کارآفرینی در کانادا باید از حداقل فاکتورهای تعیین شده توسط اداره مهاجرت این کشور برخوردار باشید که شامل مواردی از جمله موارد زیر می شوند: برخوردار بودن از طرح تجاری جامع و قابل ارائه داشتن مدرک زبان معتبر تمکن مالی برای زندگی در کانادا تا زمان راه اندازی بیزینس و کسب درآمد از آن و مهمترین نکته این است که از طریق ویزای کار آفرینی می توان اقامت دائم کانادا را بدست آورد.

اقامت کانادا از روش خویشاوندی

اقامت کانادا از روش خویشاوندی

شاید ساده ترین و کم ریسک ترین روش مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی باشد. در صورتیکه تمام مراحل و پیش نیازها به درستی رعایت شوند، پرونده متقاضیان با سرعت بالا بررسی و به آن ها رسیدگی می شود. در این ویدیوی کوتاه پیش نیاز های اصلی و مشکلات احتمالی در راه مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی برای شما بیان شده است. این برنامه به دو‌ گروه تقسیم میشود:

مهاجرت همسر و فرزندان
مهاجرت سایر بستگان
همسر و همچنین فرزندان شما

می‌توانند برای کسب اقامت دائم کانادا از این روش اقدام کنند. شما می‌توانید به عنوان اسپانسر اصلی پرونده برای همسر و فرزندانتان که در کانادا نیستند اقدام کرده و باید توانایی لازم برای اثبات تمکن مالی بمنظور سرپرستی خانواده خود را داشته و بتوانید مخارج زندگی آنها را تامین کنید. سایر اعضای خانواده نیز که می توانند از این طریق اقدام به مهاجرت به کانادا نمایند شامل:

پدر و مادر
پدر‌بزرگ و مادر‌بزرگ
خواهران و برادران و یا فرزندان
آنها شخص اسپانسر می‌تواند برای افراد یاد شده فوق اقدام کرده و با ارائه مدارک مالی و شغلی بتواند ثابت کند اسپانسر خوبی برای این افراد می باشد. اما برای اینکه شخص بتواند اسپانسر همسر یا فرزند خود برای اقامت دائم کانادا شود، باید شرایط زیر را نیز دارا باشد: ابتدا باید ثابت شود که یک رابطه خانوادگی بین فرد اسپانسر کننده و اسپانسر شونده وجود دارد. فرد متقاضی و فرد تحت تکلف باید در ابتدا یک توافقنامه مبنی بر این که فرد اسپانسر کننده باید حمایت‌های مالی لازم را برای شخص اسپانسر شونده انجام دهد، را به امضا برسانند. البته به استثنا فرزندان زیر ۲۲ سال، که نیازی به امضا این توافقنامه ندارند.

اقامت کانادا با سرمایه گذاری

اقامت کانادا از روش سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا هم یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور است. این روش برای دریافت اقامت کانادا نسبت به سایر روش‌ها پرهزینه‌تر محسوب می‌شود و ممکن است زمان بیشتری هم ببرد. انواع برنامه‌های سرمایه گذاری در کانادا شامل موارد زیر هستند:

سرمایه‌گذاری از طریق برنامه فدرال
سرمایه‌گذاری از طریق برنامه استانی کبک
سرمایه‌‌گذاری از طریق برنامه PNP
سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی

هر یک از این روش‌ها هزینه‌ها و شرایط خاص خودشان را دارند. به علاوه شرایط سرمایه‌گذاری در هر استان کانادا ممکن است با دیگری متفاوت باشد. ما در مقاله ویزای سرمایه گذاری کانادا هر یک از روش‌های مربوطه را مورد بررسی قرار داده‌ایم که پیشنهاد می‌شود اگر به این روش علاقمند هستید آن‌ها را مورد مطالعه قرار دهید. همچنین برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بهتر است با مشورت وکلای گروه ZBS کار را جلو ببرید تا بهترین نتیجه را از این روش بگیرید.

اقامت کانادا از طریق ازدواج

یکی دیگر از شرایط دریافت اقامت دائم کانادا ازدواج با یک شهروند کانادایی است. البته در این روش هم سختگیری‌های دولت کانادا کمی زیاد است و تنها افرادی پذیرفته می‌شوند که بتوانند علاقه خود به یکدیگر را اثبات کنند. در این روش ارائه مدارکی همچون دارایی و میزان درآمد فرد، مکان مورد نظر برای زندگی مشترک و… مورد نیاز هستند. همچنین هزینه‌های مربوط به این روش شامل هزینه‌های مربوط به اسپانسرشیپ، خمایت مالی از شریک حقوقی (همسر) و کودک (فرزند) هستند. 

اقامت کانادا از طریق تولد فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق تولد  فرزند هم یکی دیگر از راه‌های اخذ اقامت این کشور است. البته باید توجه کنید که این روش چندان سریع نیست. در واقع کودکی که در کانادا متولد شود سیتیزن این کشور محسوب می‌شود و با رسیدن او به سن 18 سالگی والدینش هم تابعیت کانادا را به دست می‌آورند. یعنی این روش بیشتر برای خود فرزندان و آینده آن‌ها مناسب است نه والدین.

مدارک لازم برای اقامت کانادا

اصلی‌ترین مدارک لازم برای اقامت موارد زیر هستند:

 • مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه معتبر)
 • مدارک فرآیند بایومتریک
 • مدارک بانکی (جهت اثبات تمکن مالی و اثبات میزان دارایی)
 • مدارک تحصیلی (آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده، ریزنمرات، گواهی اشتغال به تحصیل)
 • مدارک شغلی (بیمه کار، سوابق شغلی، فیش حقوقی)
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • مدرک زبان معتبر و قابل قبول 
 • ارائه برنامه مهاجرتی

پاسخ به سوالات متداول اقامت کانادا

پرتکرارترین سوالات اخذ اقامت دائم کانادا

همان‌طور که با مطالعه این مطلب متوجه شده‌اید، روش‌های زیادی برای مهاجرت کانادا و اقامت در این کشور مدرن و پیشرفته وجود دارد. شما باید قبل از ارسال درخواست‌های مهاجرتی، برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشید تا کارهای خود را سریع‌تر پیش ببرید و احتمال پذیرش درخواستتان را افزایش دهید.
همچنین بهتر است از مشورت با افراد حرفه‌ای در زمینه مهاجرت بهره‌مند شوید و اطلاعات خود را افزایش دهید متخصصان ما در این زمینه همراه شما و پاسخگوی سوالاتتان هستند.

مهاجرت به کانادا به‌صورت موقت می‌تواند از طریق کار، تحصیل یا بازدید انجام پذیرد. برای کار به طور موقت در آن کشور باید ویزای کاری دریافت کنید، معمولاً می‌توانید چنین ویزایی را بعد از دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرما کسب نمایید. برای تحصیل در کانادا، ابتدا باید به مؤسسه آموزشی مراجعه کرده و پس از قبولی در آن، جهت کسب درخواست ویزای تحصیلی اقدام کنید. برای بازدید از کانادا با هدف گردشگری، علمی، کاری و… باید ویزای بازدیدکننده درخواست کنید.

برای اقامت دائم (PR) در کانادا می‌توانید از چند روش مختلف اقدام کنید. ابتدا، خوب است از طریق حمایت مالی خانواده یا Express Entry جهت اخذ چنین مجوزی پیش روید. اگر در کانادا پناهنده هستید و در این کشور زندگی می‌کنید می‌توانید تقاضاهایی جهت کسب مجوز اقامت دائم در کانادا ارسال نمایید. 

در یک دوره 5 ساله باید:
حداقل 730 روز یعنی 2 سال پس از کسب چنین مجوزی در کانادا ساکن باشید و از نظر فیزیکی در این کشور حضور داشته باشید یا در خارج از کانادا به همراه یک شهروند کانادایی که می‌تواند همسر یا شریک زندگی، فرزند و… باشد، زندگی کنید. همچنین، می‌توانید به‌صورت تمام‌وقت در یک تجارت کانادایی استخدام شوید.

همانطور که احتمالا شما نیز در حال دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا ( کووید ۱۹ ) و تبعات آن در زندگی روزمره خود هستید، قطعا از این قضیه اطلاع دارید که کرونا بر روی پروسه مهاجرت به کانادا نیز تاثیراتی گذاشته است.

 این تاثیرات اگر چه در نگاه اول مثبت نیستند اما با نگاهی دقیق تر به شرایط، می توان دریافت که نکات مثبتی نیز بر روی پروسه مهاجرت به کانادا داشته است.

 برای مثال اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید، قطعا شنیده اید که کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند. خب ما قصد داریم از دیدگاه مثبت به این قضیه نگاه کنیم: اولین نکته مثبت این است که در صورتیکه شما در ایران به تحصیل در دانشگاه های کانادا مشغول شوید، آفیسر مهاجرت در می یابد که هدف شما واقعا تحصیل است! همچنین این امر نه تنها برای دریافت ویزای شما و حضور در کانادا مفید خواهد بود، بلکه هزینه های شما نیز بسیار کاهش می یابد. چرا که شما با هزینه های زندگی در ایران، مشغول تحصیل در کانادا خواهید بود و این امر کمک شایانی در کاهش هزینه ها به شما می کند.

 حال به برنامه مهاجرت دیگری می پردازیم. برای مثال برنامه های کارآفرینی (مانند استارت آپ کانادا و یا ویزای کار آفرینی کانادا) در حال حاضر دارای توجه ویژه ای از سوی اداره مهاجرت کانادا شده اند. درست است که روند بررسی پرونده های مهاجرتی کمی دچار کندی شده اند، اما این تاثیر زیادی در برنامه های کارآفرینی نخواهد داشت. با توجه به اینکه ویروس کرونا بسیاری از مشاغل را در کانادا (همچون سایر کشورهای جهان) تحت تاثیر قرار داده است، پس به طبع عده زیادی با بحران بیکاری مواجه شده اند. برای دریافت ویزای کار شاید کمی به مشکل بخورید چون در حال حاضر اولویت کار با افرادیست که اقامت کانادا را دارند تا خارجی ها!

 اما در برنامه های کارآفرینی بدلیل ایجاد شغل برای کانادایی ها می توان دریافت که نگرش مثبت تری نسبت به گذشته بر روی این پرونده های مهاجرتی خواهد بود. حتی کاهش قیمت بلیط هواپیما و کاهش بسیاری از هزینه های خرید با توجه به تسهیلات بوجود آمده، دیگر نکته مثبت تلقی می شود.

 ما به شما این اطمینان را می دهیم که کرونا تاثیر چندانی در پرونده مهاجرتی شما نخواهد داشت و در صورتیکه تصمیم شما برای مهاجرت جدیست! این ویروس نمی تواند مانع بزرگی سر راه شما باشد. برای کسب اطلاع از اینکه شرایط شما برای کدام یک از روش های زیر مناسب است می توانید فرم ارزیابی رایگان ما را نیز تکمیل نمایید.