وکیل مهاجرت به کانادا

آشنایی با وکیل مهاجرت کانادا

در این مقاله سعی شده هر آنچه را که برای وکیل مهاجرت به کانادا نیاز دارید را به صورت کامل بررسی و پوشش بدهیم و در این بخش قصد داریم از شرایط و همچنین مزایا و معایب آن نیز اطلاع دهیم و اگر سوالی دارید در انتها مقاله سوال خود را ثبت کنید و سریعا پاسخ خواهیم داد

پس برای کسب اطلاعات لازم وکیل مهاجرت به کانادا با ادامه‌ مقاله با ما همراه باشید.

اگر قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید و به دنبال بهترین وکیل مهاجرت کانادا هستید به شما پیشنهاد میکنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از مزایا ويژه وکیل مهاجرت بیشتر آشنا شوید همراه با مشاوره رایگان توسط وکیل برتر در کشور کانادا و به خاطر رشد اقتصادی بالا، شرایط اجتماعی و فرهنگی مناسب، وجود امکانات رفاهی و مهاجرپذیر بودن، سالیانه جمعیت زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب می‌کند.

به همین خاطر نیز این کشور به یکی از پرتقاضاترین مقاصد مهاجرتی تبدیل شده است. با این حال تصمیم به مهاجرت یکی از سخت‌ترین تصمیماتی است که هرکسی می‌تواند بگیرد. با وجود آنکه این مسیر پر از امید و هیجان و اشتیاق است اما مهاجرت می‌تواند خیلی دشوار و پیچیده هم باشد. و با دریافت مشاوره رایگان از وکیل مهاجرت به کانادا شرایط بهتری برای مهاجرت به کانادا ایجاد خواهد شد

با وجود نگرانی‌ها و دغدغه‌ها خیلی وقت‌ها تصمیم‌گیری را سخت‌تر هم می‌کنند. انتخابات آنقدر زیاد هستند و هرکدام مسیرهای پیچیده و قوانین خاص دارند که اغلب افراد را گیج کرده و گاهی حتی به کل از تصمیم‎شان ناامید می‌کنند. و با دریافت مشاوره از وکیل دیگر نگران هیچ چیزی نباشید

آشنایی با بهترین وکیل مهاجرت کانادا

آشنایی با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا در تهران فردی است که اطلاعات کامل، به روز و دقیقی درخصوص شرایط مهاجرت به این کشور دارد. فردی که با دید باز و آگاهی کامل می‌تواند از ابتدای اقدام به مهاجرت تا رسیدن به آن در کنارتان بماند و شما را حمایت و راهنمایی کند.

در واقع بهترین وکیل مهاجرتی کانادا فردی است که از ابتدایی‌ترین مراحل و شروع انتخاب نوع ویزا و مراحل درخواست آن شامل جمع‌آوری مدارک، ثبت پرونده، انجام مکاتبات با آفیسرها و ادارات مربوطه، آماده‌سازی دفاعیات احتمالی تا به نتیجه رسیدن پرونده و صدور ویزا کنارتان بماند و کارهایتان را به بهترین وجه انجام دهد.

همچنین برایتان مشاور خوبی بوده و بهترین راه‌های مهاجرتی به کانادا را برای شخص شما بشناسند و بهتان معرفی کند.

مشاوران مهاجرت به کانادا در صورتی که دارای مدرک معتبر و رسمی باشند پس از گذرندان دوره‌های مرتبط و برگزاری آزمون‌های جامع درخصوص قوانین کشور کانادا می‌توانند کار خود را آغاز کنند. به همین خاطر نیز آگاهی کاملی از نحوه مهاجرت به کانادا و تمامی قوانین و مقررات مهاجرتی این کشور دارند. علاوه بر این نیز در طی سالیان فعالیت خود کوهی از تجربه را به دانش و آگاهی خود اضافه کرده و دائماً بر سطح دانش مهاجرتی خود می‌افزایند.

در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی گام نخست برای مهاجرت بپردازیم که می‌تواند حتی مهم‌ترین تصمیم این مسیر هم باشد. این موضوع چیزی نیست جز انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی کانادا. در ادامه مطلب همراه‌مان بمانید.

ممکن است خود شما قصد داشته باشید به تنهایی کارهای مهاجرت‌تان را انجام دهید یا از اقوام و دوستانی که در گذشته سابقه مهاجرت به کانادا را داشته‌اند کمک بگیرید. باید همینجا اشاره کرد که کمک گرفتن از وکیل مهاجرت کانادا یک امر ضروری و صد درصدی نیست. با این حال به تنهایی بر آمدن از عهده مراحل سخت و پرچالش مهاجرت که هر روش آن قوانین و هزینه‌ها و مدارک و مراحل خاص خود را دارد اصلاً کار ساده‌ای نیست.

همچنین گاه در روند پرونده مشکل یا چالشی پیش می‌آید که حل کردن آن نیاز به دانش حقوقی و مهارت کافی دارد که شخص شما از آن برخوردار نیستید. به علاوه با توجه از آنجا که برنامه‌های مهاجرت به کانادا بسیار متنوع هستند (شامل مهاجرت تحصیلی به کانادا، مهاجرت کاری به کانادا، مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا، مهاجرت با ازدواج، سفر توریستی به کانادا و…) با توجه به شرایط هر شخص از سن و تحصیلات گرفته تا تمکن مالی و سایر عوامل تأثیرگذار، یک روش مهاجرتی برای او مناسب‌تر از بقیه است.

به همین خاطر نیز بسیاری کمک گرفتن از وکیل مهاجرت کانادا را ترجیح می‌دهند.

در واقع افرادی که می‌خواهند بدون ریجکتی و هر مشکلی فرآیند مهاجرت را از سر بگذارنند باید از راهنمایی‌های یک مشاور رایگان وکیل مهاجرت به کانادا استفاده کنند. تجربیات و سوابق چند سال اخیر چنان نشان داده است که درصد ریجکتی درمیان افرادی که بدون بهره‌گیری از وکیل مهاجرتی کانادا اقدام به مهاجرت کرده‌اند بسیار بیشتر از کسانی بوده که در این مسیر از مشاوران مهاجرتی کمک گرفته‌اند.

مزایا وکیل مهاجرت به کانادا

 • انجام امور مهاجرتی توسط شخصی صاحب صلاحیت
 • راهنمایی گرفتن برای انتخاب بهترین راه مهاجرت به کانادا
 • اطمینان خاطر از انجام پروسه مهاجرت طبق قوانین کانادا
 • کاهش شانس ریجکتی
 • انجام امور به سادگی و سرعت بیشتر

افراد واجد شرایط برای قبول وکالت مهاجرتی چه کسانی هستند؟

بنابر قوانین اداره مهاجرت این سه گروه تنها افراد قابل قبول برای پذیرفتن پرونده‌های مهاجرتی به کانادا و فعالیت بعنوان وکیل مهاجرت کانادا هستند:

 • مشاورین عضو شورای قانون‌گذاری مهاحرت کانادا
 • وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن Canadian provincial and territorial law society
 • اعضای Notary در استان کبک که جزو انجمن chamber des notaire du Quebec هستند.

سایت استعلام وکیل مهاجرت به کانادا

اگر به دنبال یک سایت هستید جهت استعلام وکیل مهاجرتی می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

Lawyer and Paralegal Directory به ادرس ( https://lso.ca/public-resources/finding-a-lawyer-or-paralegal/lawyer-and-paralegal-directory  )

اهمیت انتخاب وکیل کانادا

احتمالا از زبان خیلی از افرادی که قصد مهاجرت و دریافت اقامت کانادا دارند، شنیده اید که به سراغ وکیل مهاجرت کانادا رفته اند. این موضوع در نگاه اول شاید سطحی به نظر بیاید و نقش این وکیل کانادا در ذهن افراد صرفا به یک مشاور رسمی مهاجرت به کانادا محدود شود؛ اما واقعیت متفاوت است. نقش موثر وکیل کانادا زمانی که در روند قانونی پرونده فرد خللی وارد شود، مشخص می شود.

چرا که در پروسه درخواست تمام برنامه های مهاجرتی کانادا این سئوال مطرح می‌شود که آیا سابقه تشکیل پرونده و یا سابقه ریجکتی شدن دارید؟ در صورتی که فرد متقاضی به اشتباه با یک مشاور مهاجرتی قرارداد بسته باشد، زمانی که پرونده فرد به مشکل بر بخورد، این مشاور حق اعتراض و انجام عمل قانونی در دادگاه نخواهد داشت چراکه اصلا پروانه وکالت ندارد.

در نتیجه مبحث انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا در روند روبه رشد پرونده های مهاجرتی بسیار اثر گذار می شود لذا به متقاضیان مهاجرت به کانادا این توصیه می شود که برای انتخاب این وکیل مهاجرت حساسیت به خرج داده تا بهترین نتیجه برای پرونده آنها حاصل شود. انتخاب وکیل مهاجرت مطمئن و با سابقه باعث می شود از لحاظ هزینه‌های پرونده مهاجرتی و هم از لحاظ شدنی بودن و اجرایی بودن پرونده در یک زمان مشخص و کوتاه و به نتیجه رسیدن آن خیالتان راحت باشد.

وکیل مهاجرت کانادا

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان از بهترین وکیل مهاجرت کانادا در زمان خود خیلی صرفه‌جویی می‌کنید. همچنین به علت دقت در جمع‌آوری مدارک درست، تشکیل صحیح پرونده و رعایت کامل و دقیق قوانین در نهایت تا حدود زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

وکیل مهاجرت به کانادا شما را صرف هزینه‌هایی که ممکن است در صورت اطمینان به افراد بی‌صلاحیت و کلاهبردار صرف کنید بی‌نیاز خواهد کرد. در حقیقت اعتماد به افراد بی‌صلاحیت نه تنها به شما ضرر مالی و زمانی وارد می‌کند می‌تواند حتی سابقه بدی نیز برایتان ایجاد کرده و شما را برای 5 سال و یا حتی همیشه از مهاجرت به کانادا و سایر کشورهای مهاجرتی مشترک با آن محروم نماید.

در واقع هر هزینه‌ای که در قبال خدمات وکیل کانادا می‌پردازید باعث تأمین امنیت شما شده و اقداماتتان برای مهاجرت را به مسیری مطمئن و کم‌ریسک تبدیل خواهد کرد. پس این هزینه یک سرمایه‌گذاری پرسود و مطمئن به شمار می‌رود.

برای اطلاع دقیق‌ از هزینه وکیل مهاجرت به کانادا می‌توانید با ما در ارتباط باشید و سوالاتتان را از ما بپرسید.

وکیل مهاجرت کانادا

انواع خدمات مهاجرت کانادا

برای تعیین دقیق بهترین روش مهاجرت نیاز به این است که رزومه و اطلاعات شما را بدانیم تا بتوانیم به بهترین شکل در این زمینه شما را راهنمایی کنیم. فرم‌های مربوطه ما را تکمیل کنید تا مشاوران مهاجرت کانادا در این خصوص به سوالاتتان پاسخ دهند.

مؤسسه مهاجرتی ZBSVISA با سابقه پذیرش پرونده‌های بسیار در زمینه مهاجرت به کانادا ضریب موفقیت بالای 91% را در کارنامه خود دارد و ما به خود می‌بالیم که درصد ریجکتی‌هایمان زیر 9 درصد است. علل عدم موفقیت در همین تعداد اندک نیز غالباً مشکلات پزشکی و سلامتی یا عدم اظهارات صحیح و ارائه مدارک درست و واقعی از سوی خود مشتریان و کلاینت‌هایمان بوده است.

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید یک مشاوره رایگان از بهترین وکیل مهاجرت به کانادا داشته باشید

برخی از خدمات بهترین موسسه مهاجرتی ZBS VISA  شامل موارد زیر هستند:

 • مشاوره مهاجرت تحصیلی کانادا
 • مشاوره مهاجرت از طریق استارت آپ‌ ویزا
 • مشاوره ایجاد شرکت و ثبت شرکت کانادا
 • مشاوره ویزای کاری در کشور کانادا
 • مشاوره مهاجرت کارآفرینی
 • مشاوره مهاجرت از طریق خود اشتغالی
 • مشاوره مهاجرت تحصیلی کانادا

تمام تلاش ما یافتن بهترین راه‌ های مهاجرت به کانادا با وکیل کانادا توجه به شرایط شما به عنوان کلاینت‌مان است و در طی دوران فعالیت خود با بهره گرفتن از بهترین مشاورین و وکلای مهاجرتی کانادا همواره از موفقیت‌ترین شرکت‌های موفق در این زمینه بوده و خواهیم بود.

مشاوره با وکیل کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا مشاوره رایگان

در مجموعه ZBSVISA ما هم تمامی دغدغه‌ها و نگرانی‌هایتان را می‌شناسیم و تمام تلاشمان بر این است که با بهترین شیوه‌ها مهاجرت موفق و آسان‌تان به کانادا را تضمین کنیم. کلیه مکاتبات، درخواست نامه‌ها،اسناد و مدارک و… با دقت هرچه تمام‌تر در این مجموعه تنظیم شده و پیش از ارسال چندین و چند بار مورد بازبینی قرار گرفته می‎شوند. یک پرونده بعد از مرور چندین باره و کسب اطمینان خاطر از دفاتر ما خارج شده و به اداره مهاجرت مربوطه ارسال می‌شود و تا زمانی که از درستی و بی‌عیبی پرونده اطمینان حاصل نکنیم دست به هیچ اقدامی نخواهیم زد.

وکلای حرفه‌ای و باتجربه ما در تهران و تورنتو با ارزیابی کامل و دقیق شرایط شما و خانواده‌تان می‌توانند شما را یک قدم به رویاهاتان نزدیک‌تر کنند.

شماره تلفن وکیل مهاجرت به کانادا

شما هم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، دریافت  مشاوره رایگان از وکیل مهاجرت کانادا و ارزیابی کاملاً رایگان شرایط خود می‌توانید و جهت دریافت مشاوره از وکیل مهاجرت کانادا در تهران یا وکیل مهاجرت از تورنتو مشاوره دریافت کنید

شماره تماس وکیل مهاجرت تهران: ۰۲۱۷۲۸۱۹

5/5 - (4 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *