خرید ملک در کانادا

یکی از سوال هایی که این روزها هموطنان ما می پرسند این است که آیا از طریق خرید ملک در کانادا می توان اقامت کانادا را بدست آورد.در بسیاری از کشورها از طریق خرید ملک می‌شود اقامت آنها را به دست آورد مانند کشورهای گرجستان، ترکیه، اسپانیا، پرتغال و….

در کشور کانادا خرید ملک به طور مستقیم به هیچ عنوان منجر به اقامت دائم کانادا نمی شود.اما راه‌هایی وجود دارد که به طور غیرمستقیم با خرید ملک می‌توان اقامت کانادا را گرفت و به طور غیرمستقیم می توان با خرید ملک و سرمایه گذاری در کانادا به اقامت این کشور دست یافت.

اما به خاطر آنکه با این شرایط آشنا شوید در زیر شما را به چگونگی این موارد آشنا می‌ سازیم. افراد بسیاری هستند که قصد دارند از این طریق اقامت کانادا را کسب کنند.در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیر تقاضا برای مهاجرت به کانادا بوده ایم که هرکس با توجه به شرایطی که دارد از راه و روشی قصد این کار را دارد. روش های مختلفی همچون روش های تجاری و یا کار آفرینی و یا حتی تحصیلی!

اما کسانی که قصد خرید ملک و خانه در کانادا را دارند می توانند با این کار ویزای کانادا را دریافت کنند که عملا این ویزا ویزای مولتیپل کانادا و یا همان ویزای توریستی کانادا می باشد و از این طریق می‌شود ویزا را به ویزای تحصیلی کانادا و یا ویزای کار کانادا تبدیل کرد و پس از آن اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده خود فراهم ساخت.

برای آنکه این کار توجیه داشته باشد خصوصا برای افرادی که دارای ویزای توریستی کانادا هستند و یا قصد دارند با خرید ملک ویزای توریستی کانادا را کسب کنند می‌توانند با سرمایه گذاری و پرداخت تنها مبلغ ۳۰ درصد از مبلغ کل ملک را پرداخت کرده و الباقی مبلغ را طی اقساط بلند مدت و در یک بازده زمانی به مدت ۱۶ الی ۲۰ سال با بهره بانکی بسیار پایین تسویه کند.

مزایای خرید ملک در کانادا

این پروژه ها قابل انتقال به غیر و دارای اقساط بلندمدت بانکی و بدون بهره بانکی می باشند و از طریق خرید ملک در کانادا و شرکت در این پروژه ها امکان اخذ ویزای کانادا برای فرد متقاضی و همچنین خانواده وی فراهم است.همچنین امکان تبدیل ویزای توریستی به ویزای تحصیلی در کانادا و همچنین تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار در کانادا امکان پذیر می‌باشد و بعد از طی شدن این پروسه امکان اخذ اقامت کانادا فراهم می شود.

با توجه به اقساطی بودن این پروژه ها و تنها با مبلغ ۳۰ درصد می توانید یک سرمایه گذاری مطمئن در کانادا را انجام داده و با پرداخت اقساطی بلند مدت این پروژه ها شرایط بسیار ویژه و استثنایی آن استفاده کرده است.در صورتیکه قصد دارید از این روش ویزا برای خود و اعضای خانوادتان کسب نمایید حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا علاوه بر توضیحات مختلف و بیان آخرین قوانین مهاجرت از این طریق بتوانند شرایط شما را نیز برای روش های دیگر بسنجند.

خرید ملک در کانادا

حقوق املاک
در کشور کانادا حقوق املاک دارای قوانین بسیار دقیقی می باشد. قوانین املاک در کانادا داده استانداردهایی می باشد که این استاندارد ها تضمین حقوق مردم می باشند و فردی که قصد دارد در کانادا چیزی را خریداری کند در ابتدای هر امری خریدار و فروشنده می بایست دارای وکیل باشند.

وکیل موظف است مشاوره دقیق به موکل خود دهد و تمام بررسی ها و تحقیقات روی موردی که قرار است خرید بر روی آن انجام شود را انجام دهد و اگر وکیل این کار را انجام ندهد کانون وکلا،می‌تواند وکیل را پروانه وکیل را معلق کرده و حتی باطل کند.

موضوع دیگری که مورد توجه است این است که افراد باید طبق استاندارد های کانادایی فرم و مشخصات از قبل پیش بینی شده وجود دارد و افراد می بایست این فرم ها را تکمیل نمایند و به این منوال نیست که افراد خودشان آن ها را به نفع خود تنظیم کنند و حتی شرط و شروطی را اضافه کنند که حقوق دیگران در آن نادیده گرفته شود و به این دلیل کمترین اختلافات حقوقی و ملکی در این حوزه می باشد.

موضوعات که خیلی مهم می باشد این است که وقتی افراد در پروژه های سرمایه گذاری می‌کنند و یا آن را پیش خرید می‌کنند اگر پروژه آپارتمانی باشد می بایست تنها بیست هزار دلار به سازنده پرداخت شود والباقی تا سقف ٣٠ درصد قیمت خرید دست وکیل می باشد به صورت امانی تا تاریخ تکمیل پروژه می باشد و یا تا تاریخی که قرار داد به هر دلیلی خاتمه پیدا کند و عملا چون قوانین مدونی در کشور کانادا وجود دارد درگیریهای ملکی بسیار کم می باشد.

ثبت امتیاز یادتون نره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *