لیست پزشکان معتمد کانادا در ایران

اگر به فکر مهاجرت کانادا و دریافت اقامت این کشور باشید و یا در این زمینه اقدام کرده باشید، قطعا به موضوع دریافت تاییدیه پزشکی برخورد کرده اید.تقریبا در تمام برنامه های مهاجرت، دریافت تاییدیه پزشکان معتمد و تایید شده اداره مهاجرت کانادا یکی از پیش نیازهای تکمیل پرونده می باشد.

سوالی که بسیاری از کاربران از ما دارند این است که این پزشکان معتمد کانادا در خارج از کشور هستند یا در داخل نیز وجود دارند؟پاسخ ما به این سوال این است که: بله، این پزشکان در ایران نیز وجود دارند و مدارکی که ارائه می دهند کاملا قابل استناد است و می تواند منجر به تکمیل پرونده شخص متقاضی در امور پزشکی شود.

تاییدیه پزشکی در پرونده های مهاجرت به کانادا

لیست این پزشکان نه تنها در ایران ، بلکه در تمام نقاط دنیا قابل استعلام می باشند و توجه داشته باشید تنها مدارک مورد تایید پزشکانی که در این سایت قابل استعلام باشند، می توانند بعنوان مدارک مستند و صحیح، در پرونده مهاجرتی متقاضیان قرار بگیرند.


برای ورود به قسمت استعلام پزشکان معتمد در سایت اداره مهاجرت کانادا، کلیک نمایید.

لیست پزشکان معتمد کانادا در ایران

شهرهای دارای پزشکان معتمد اداره مهاجرت کانادا

قطعا بیشترین تعداد پزشکان معتمد اداره مهاجرت کانادا در ایران، در شهر تهران مشغول فعالیت هستند که تعداد آن ها در حال حاضر ۵ نفر است.

۲ پزشک در شهر اصفهان ، ۱ پزشک در شیراز و ۱ پزشک نیز در مشهد مشغول فعالیت هستند.

در لیستی که برای شما تهیه کرده ایم، لیست کامل پزشکان معتمد اداره مهاجرت کانادا بهمراه آدرس و تلفن تماس آن ها را گنجانده ایم تا مورد بررسی و بهره برداری شما قرار گیرد و منجر به طی شدن سریعتر پروسه مهاجرت شما شود.

2.8/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *