لیست وب سایت های کاریابی در کانادا

افرادی که قصد دارند ویزای کاری و دیگر ویزاهای کشور کانادا را دریافت کنند باید ابتدا درباره شغل‌های موجود در این کشور اطلاعات کافی به دست بیاورند.لازمه مهاجرت کانادا دانستن شرایط شغلی در این کشور است. علاوه بر این تمام مهاجران با هر ویزایی که به کانادا مهاجرت می‌کنند باید برای خود شغلی داشته باشند.

افراد برای این‌که بتوانند از پس خرج و مخارج و هزینه‌های زندگی در کانادا بر بیایند، باید در شغلی مشغول به کار شوند. به همین علت سایت‌های کاریابی زیادی وجود دارند که افراد با مراجعه به آن‌ها می‌توانند با مشاغل آشنا شوند و شغل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که تمام مشاغل موجود در این سایت‌ها به‌روز هستند. علاوه بر این افراد جویای کار می‌توانند به‌صورت مستقیم با کارفرماها در ارتباط باشند. در نتیجه پیدا کردن شغل در این سایت‌ها نسبت به روش‌های سنتی طرفداران بیشتری دارد.

در این مطلب می‌خواهیم به‌طور کامل درباره لیست وب سایت های کاریابی در کانادا صحبت کنیم و تعدادی از این سایت‌ها را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان ارائه دهیم. در صورتی که شما نیز دنبال سایت‌های کاریابی کشور کانادا می‌گردید، تا انتهای مطلب با ما همراه شوید.

آشنایی با لیست وب سایت های کاریابی در کانادا

همان‌طور که می‌دانید فرصت‌های شغلی زیادی در کانادا وجود دارد و به همین علت بسیاری از افراد برای مهاجرت کانادا ویزای کاری این کشور را دریافت می‌کنند. علاوه بر این تمام افرادی که به هر نحوی ویزای کانادا را می‌گیرند نیز باید برای خود شغلی دست و پا کنند.

به این دلیل که در این کشور فرصت‌های شغلی زیادی است، بنابراین روش‌های زیادی نیز برای پیدا کردن کار وجود دارند.
از آن‌جایی که امروزه اینترنت حرف اول را در دنیا می‌زند، در نتی جه کاریابی نیز از طریق اینترنت در کانادا قوت گرفته است و افراد برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود ابتدا به سراغ اینترنت و لیست وب سایت های کاریابی در کانادا می‌روند.

وب‌سایت‌های کاریابی در کانادا عمدتا به‌صورت خصوصی کار می‌کنند اما بعضی از آن‌ها نیز دولتی هستند. با این‌حال فرقی ندارد که این سایت‌ها دولتی یا خصوصی باشند، زیرا ثبت نام و کاریابی در هر دو رایگان است.

افرادی که می‌خواهند در این سایت‌ها کار پیدا کنند، ابتدا باید برای خود یک رزومه قوی بنویسند. برای نوشتن رزومه نیز باید از تجربیات کاری خود در گذشته استفاده کنید. علاوه بر این به یک نامه توضیحی نیز نیاز دارید و باید آن را از طریق ایمیل یا از طریق پست برای کارفرمای خود بفرستید.

در ادامه شما را با بهترین و معتبرترین لیست وب سایت های کاریابی در کانادا آشنا می‌کنیم.

لیست وب سایت های کاریابی در کانادا

سایت کاریابی لینکدین

Linkedin یک شبکه اجتماعی است و افرادی که در زمینه کاری خود متخصص هستند تجربه‌ها و رزومه کاری خود را در آن با دیگران به اشتراک می‌گذارند.با استفاده از سایت لینکدین دیگر لازم نیست برای جستجوی شغل به سایت‌های کاریابی کشور کانادا و دیگر کشورها مراجعه کنید.

در این شبکه اجتماعی منابع انسانی می‌توانند به ‌آسانی از بین افراد واجد شرایط نیروی کار ماهر و متخصص خود را انتخاب کنند. در صورتی که دنبال شغل در کانادا هستید بهتر است هر چه سریع‌تر در لینکدین عضو شوید و رزومه کاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.علاوه بر این افراد دیگر نیز می‌توانند برای پیدا کردن شغل مورد نیاز خود در این سایت، رزومه خود را قرار دهند.

سایت کاریابی کریر بیلدر

به جرات می‌توان گفت وب‌سایت CareerBuilder یکی از بهترین سایت‌ها در لیست وب سایت های کاریابی در کانادا است. این سایت از جمله بزرگ‌ترین پلتفرم‌های کاریابی آنلاین به شمار می‌رود.افراد جویای کار با استفاده از کریر بیلدر می‌توانند برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود، فیلترهای متفاوتی را انتخاب کنند تا شغل مورد نظر مطابق با سلیقه آن‌ها پیدا شود.

این سایت علاوه بر کشور کانادا، برای دیگر کشورهای مطرح جهان نیز پایگاه داده دارد و افراد جویای کار در دیگر کشورها می‌توانند شغل مورد نظر خود را بر اساس موقعیت مکانی خود در این سایت پیدا کنند. در واقع می‌توان گفت کریر بیلدر یک سایت بین‌المللی است.

کریر بیلدر تمام آگهی‌های شغلی را از سراسر کشور کانادا جمع می‌کند و آن را درکنار مطالب موجود در وبلاگ خود قرار می‌دهد تا افراد جویای کار بتوانند به‌راحتی شغل‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

‌سایت کاریابی بانک کار

JobBank در لیست بهترین وب سایت های کاریابی در کانادا، یکی از موسسات کاریابی دولتی است. بنابراین شرکت‌های موجود در این کشور با استفاده از این سایت می‌توانند تحت نظارت مستقیم موسسه مهاجرت کانادا به‌راحتی نیروی کار خارجی مورد نظر خود را انتخاب کنند.در نتیجه افرادی که برای مهاجرت کانادا اقدام کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از این سایت شغل مناسب خود را خیلی زود به دست آورند.

سایت کاریابی رابرت هالف

وب‌سایت RobertHalf یکی از سایت‌هایی است که در زمینه کاریابی در کانادا فعالیت دارد. در این سایت تعداد بی‌شماری از موقعیت‌های شغلی وجود دارند و افراد جویای کار از سراسر دنیا می‌توانند با جستجو در این سایت شغل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

از مزیت‌هایی این سایت نسبت به دیگر سایت‌های کاریابی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که افراد جویای کار می‌توانند به دو روش آفلاین و آنلاین موقعیت‌های شغلی را مورد ارزیابی قرار دهند.علاوه بر این در وبلاگ سایت رابرت هالف در خصوص کاریابی مطالب و نکته‌هایی بیان شده است و افراد با خواندن آن‌ها می‌توانند با موفقیت بیشتری شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

سایت کاریابی الوتا

از دیگر عناوین لیست وب سایت های کاریابی در کانادا می‌توان به سایت Eluta اشاره کرد. در این سایت بیش از ده هزار موقعیت شغلی وجود دارد و فقط شهروندان کانادا می‌توانند از امکانات آن استفاده کنند.افرادی که به عضویت سیستم خبررسانی این سایت در می‌آیند، می‌توانند از آگهی‌های شغلی و آخرین خبرهای استخدامی روی ایمیل خود مطلع شوند.

در صورت ثبت نام در سایت الوتا، تکمیل پروفایل و مشخص کردن مهارت‌ها و تخصص‌های‌تان، به‌صورت روزانه تعداد زیادی آگهی شغلی برای شما ارسال خواهد شد که با مهارت‌‌هایتان مرتبط است.

سایت کاریابی جاب بوم

JobBoom نیز یکی دیگر از پلتفرم‌های جستجوی شغلی است که در لیست وب سایت های کاریابی در کانادا قرار دارد. جاب بوم برای افراد جویای کاری است که در استان کبک زندگی می‌کنند و می‌خواهند در آن شهر به کاری مشغول شوند.

این سایت خدمات خود را به‌صورت دو زبانه یعنی فرانسوی و انگلیسی ارائه می‌دهد و افراد مسلط به این زبان‌ها می‌توانند از خدمات این سایت بهره ببرند.افراد جویای کار با استفاده از JobBoom می‌توانند رزومه خود را در صفحه مختص به خود بارگذاری کنند تا کارفرماها بتوانند با خواندن آن‌ها به‌راحتی افراد مورد نظر خود را تشخیص دهند.

علاوه بر این با عضو شدن در قسمت خبررسانی این سایت می‌توانید از آخرین اخبار و آگهی‌های استخدامی باخبر شوید. در قسمت وبلاگ جاب بوم نیز مطالبی مفید برای افرادی قرار داده شده است که دنبال کار می‌گردند. این افراد با خواندن مطالب وبلاگ می‌توانند ساده‌تر شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

سایت کاریابی Indeed

در لیست وب سایت های کاریابی در کانادا می‌توان به سایت Indeed اشاره کرد. در این سایت از سراسر دنیا آگهی‌های شغلی زیادی قرار داده می‌شود و افرادی که دنبال کار هستند  با بازدید از این سایت می‌توانند شغل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در سایت Indeed برای هر شرکت یک صفحه جداگانه در نظر گرفته شده است و افراد می‌توانند با مراجعه به آن صفحه اعتبار و صحت شرکت را مورد بررسی قرار دهند.در این سایت فیلترهایی وجود دارند که براساس آن‌ها می‌توانید با مشخص کردن موقعیت، جستجوهای خود را محدود کنید یا در سطح جهان دنبال شغل مورد نظر خود بگردید.

سایت کاریابی مانستر

سایت مانستر نیز یکی از عناوین موجود در لیست وب سایت های کاریابی در کانادا است. همان‌طور که از اسم این سایت مشخص می‌شود، Monster در زمینه کاریابی مانند یک هیولا عمل می‌کند. به‌طوری که بیشترین میزان آگهی شغلی در این سایت به چشم می‌خورد.

علاوه بر این کاربران سایت مانستر می‌توانند مشخصات و رزومه کاری خود را در پروفایل‌شان قرار دهند. مانستر نیز برای تمام کاربران خود به‌صورت روزانه فهرستی از آگهی‌های شغلی مرتبط با مهارت افراد را برای آن‌ها ایمیل می‌کند.

سایت کاریابی GlassDoor

GlassDoor با فراهم کردن هزاران موقعیت شغلی یکی از بهترین‌ها در لیست وب سایت های کاریابی در کانادا به شمار می‌رود. در این سایت امکانات جدیدی وجود دارد که آن را نسبت به دیگر وب‌سایت‌ها متمایز کرده است.

در Glassdoor صفحات تجاری وجود دارد که متعلق به کارکنان شرکت‌ها است. در نتیجه کارمندان هر شرکت می‌توانند در صفحات خود از تجربیات همکاری با آن شرکت بنویسند و دیگر افراد از این تجربیات استفاده کنند.در تمام آگهی‌های شغلی که روی این سایت وجود دارد، میزان حقوق، مزایای شغلی وشرایط مصاحبه نیز درج شده است و افرادی که دنبال کار می‌گردند، می‌توانند خیلی راحت کار مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با لیست وب سایت های کاریابی در کانادا آشنا معرفی کنیم. باید توجه داشته باشید که سایت‌های بسیار زیادی برای پیدا کردن کار در کانادا وجود دارند و ما فقط تعدادی از بهترین‌های آن‌ها را برای آشنایی بیشتر به شما معرفی کردیم.

برای پیدا کردن کار در هر یک از این سایت‌ها ابتدا سعی کنید برای خود یک رزومه قوی بنویسید تا در سایت قرار دهید. در مواردی که قصد مهاجرت کانادا را دارید و می‌خواهید از طریق ویزای کاری اقدام کنید، می‌توانید به‌صورت غیر حضوری برای شغل مورد نظر خود مصاحبه آنلاین انجام دهید.در مواردی که مورد تایید کارفرما قرار بگیرید، کارفرما برای شما دعوت‌نامه ارسال می‌کند و با استفاده از این دعوت‌نامه می‌توانید اقامت کانادا را دریافت کنید و به این کشور بروید.

1/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *