مشاغل خانگی در کانادا

کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر محبوب در دنیا است که افراد بسیار زیادی برای زندگی، کار و تحصیل قصد مهاجرت را به آن دارند.همان‌طور که می‌دانید برای ورود به این کشور به هر دلیلی به ویزا نیاز است. به‌عنوان مثال دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل باید ویزای تحصیلی داشته باشند. از طرفی این دانشجویان برای به استخدام درآمدن در شغل مورد نظرشان باید ویزای کار کانادا را نیز ارائه دهند.

دریافت ویزای کار کانادا ممکن است برای بسیاری از این افراد سخت باشد و نتوانند موفق به اخذ ویزای مذکور شوند.با این‌حال داشتن یک فعالیت شغلی برای برخی از دانشجویان و افرادی که به‌عنوان همراه شخص دیگری مهاجرت کرده‌اند، ضرورت دارد تا بتوانند هزینه‌های زندگی در کانادا را بپردازند. البته باید اشاره کنیم این افراد برای استخدام محدودیت زمانی نیز خواهند داشت.

اگر جزو این دسته از افراد قرار می‌گیرید و نگران وضعیت شغلی و کسب درآمد خود پس از مهاجرت هستید، در این مطلب مشاغل خانگی در کانادا را معرفی می‌کنیم.

برای آشنایی با این دسته از مشاغل که درآمد بسیار خوبی نیز دارند، تا انتهای این مطلب همراه ما بمانید.

 

مشاغلی که نیاز به ارائه ویزای کاری کانادا ندارند

کانادا در بین کشورهایی قرار می‌گیرد که از جنبه اقتصادی همواره در حال پیشرفت است و به نیروی کاری ماهر بسیار نیاز دارد. بنابراین برای تامین این نیرو افرادی را از سراسر دنیا به خود جذب می‌کند. این افراد برای استخدام در شغل‌های موجود در این کشور موظف هستند تا ویزای کار کانادا را دریافت کنند و برای به استخدام درآمدن، آن را به کارفرماها ارائه دهند.

با این‌حال بعضی از مشاغل در کانادا هستند که افراد با فعالیت در آن‌ها دیگر نیازی ندارند که ویزای کار این کشور را دریافت کنند. این مشاغل بیشتر به درد دانشجویان در حال تحصیل در کانادا می‌خورد و افرادی که توانایی و مهارت کمی در زمینه انجام یک شغل دارند.

از جمله مشاغل خانگی در کانادا می‌توان به فریلنسری، رونویسی فایل‌های صوتی به شکل متن، طراحی گرافیک، وبلاگ نویسی، کامل کردن نظرسنجی‌ها، پرستار حیوانات، راننده تاکسی، اجاره اتاق، انجام خرید برای دیگران، آموزش زبان انگلیسی به‌صورت آنلاین و فعالیت‌های مشابه دیگر اشاره کرد.

برخلاف تصور احتمالی شما، مشاغل خانگی درآمد بسیار خوبی دارند و افراد با کمک آن‌ها می‌توانند به اوضاع مالی بسیار خوبی دست پیدا کنند.

مزایای انجام مشاغل خانگی

انجام هر یک از این مشاغل علاوه بر این که نیازی به دریافت و ارائه ویزای کاری کانادا ندارد، شامل مزایای بسیار زیادی است که در ادامه به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

در خانه هستید و دیگر نیازی نیست برای انجام کار به بیرون بروید.
ساعت‌های کاری چنین مشاغلی دست خودتان است. بنابراین می‌توانید به‌ هر شکلی که می‌خواهید آن‌ها را برنامه‌ریزی کنید.
در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.
با انجام مشاغل خانگی در کانادا نیازی به ارائه سابقه کاری ندارید.
نیازی به ارائه مدارک دانشگاهی نیست.
به درآمد بسیار خوبی دست پیدا خواهید کرد.
زمان بیشتری برای گذراندن اوقات فراغت دارید و می‌توانید در این زمان به تفریح و دیدار با دوستان و اطرافیانتان بپردازید.
در زمان انجام کارها آرامش بیشتری خواهید داشت، زیرا در منزل خود هستید و با مشکل خاصی روبرو نمی‌شوید.

معرفی مشاغل خانگی کانادا

مشاغل خانگی کارهایی هستند که نیازی به امکانات زیاد ندارند و با ساده‌ترین تجهیزات می‌توان آن‌ها را انجام داد. برای انجام بیشتر این امور تنها کافی است به اینترنت متصل شوید، کامپیوتر داشته باشید و مهارتتان را در انجام آن‌ها افزایش دهید.

حسابداری
بعضی از پروژه‌های حسابداری بسیار ساده هستند و برای انجام آن‌ها تنها باید کمی دقت داشته باشید و از ریاضیات سر دربیاورید. این شغل از جمله مشاغل خانگی در کانادا است که درآمدی سالیانه برابر با 36 تا 74 هزار دلار کانادا دارد.

بازاریابی
شغل بازاریابی از جمله شغل‌های پردرآمد است که در سراسر دنیا به آن نیاز دارند. افراد برای این‌که بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند، به اشخاصی نیاز دارند تا محصول‌شان را به بقیه معرفی کنند.

بازاریاب‌ها می‌توانند با دریافت درصد مناسبی از سود فروش محصول، به درآمد برسند. از آن‌جایی که نحوه فروش محصولات تغییر پیدا کرده‌اند و به‌صورت اینترنتی شده‌اند، بنابراین بازاریابی نیز از جمله مشاغل خانگی به‌شمار می‌رود.

وبلاگ نویسی
ساخت یک وبلاگ و تولید محتوای مناسب برای آن یکی از کارهای خانگی با درآمد بالا در کانادا است. این کار مزیت‌های بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان کار کردن در زمان و مکان مطلوب خود و نیاز نداشتن به کارفرما اشاره کرد.

مشاغل خانگی در کانادا

طراحی گرافیک
با توجه به این‌که فضای مجازی روزبه‌روز در حال پیشرفت است، بنابراین شغل‌های اینترنتی که از مشاغل خانگی در کانادا به‌شمار می‌روند، همواره نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرند. طراحی گرافیک ابزاری است که این مشاغل اینترنتی برای معرفی خود به آن نیاز دارند.

یک طراح گرافیک باید بتواند به طراحی سایت، لوگو، سربرگ‌ها و عناصر گرافیکی دیگر بپردازد. این افراد در صورتی که خلاقیت بسیار بالایی داشته باشند، می‌توانند در یک سال به درآمدی بین 35 تا 70 هزار دلار کانادا دست پیدا کنند.

دستیار آنلاین
دستیار مجازی یکی از پرطرفدارترین شغل‌های خانگی است که درآمد بالایی نسبت به دیگر مشاغل خانگی در کانادا دارد.

از جمله وظایف یک دستیار مجازی می‌توان به مواردی از جمله مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تنظیم قرارهای ملاقات، برنامه‌ریزی کارها و برقراری تماس‌های تلفنی اشاره کرد.

تحلیل‌گر دیتا و داده
تحلیل اطلاعات و داده‌ها از دیگر مشاغل پرطرفدار خانگی در کشور کانادا هستند. افرادی که ذهن فعالی در زمینه تحلیل اطلاعات داشته باشند، علاوه بر این نگاه آن‌ها منتقدانه و مهارت ارتباطی آن‌ها نیز بالا باشد، می‌توانند به‌عنوان یک تحلیل‌گر شروع به کار کنند. این افراد می‌توانند در طول یک سال به درآمدی بین 40 تا 80 هزار دلار کانادا برسند.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی
همان‌طور که می‌دانید امروزه بسیاری از مشاغل کار خود را در فضای مجازی گسترش داده‌اند و در آن‌جا فعالیت می‌کنند. این مشاغل برای مدیریت صفحه‌ خود به افرادی نیاز دارند تا مسئولیت آن‌ها را به عهده بگیرند.

در نتیجه نیاز به مدیر شبکه‌های اجتماعی بسیار احساس می‌شود. در کانادا نیز این شغل رونق خوبی دارد و افراد با مدیریت یک صفحه مجازی می‌توانند در یک سال تا 75 هزار دلار کانادا درآمد داشته باشند.

ترجمه
ترجمه یکی از مشاغلی است که نیازی به حضور فیزیکی در محل کار ندارد، بنابراین می‌توان گفت این شغل نیز از مشاغل خانگی در کانادا است. افرادی که توانایی لازم برای ترجمه متون دارند، می‌توانند به این کار مشغول شوند.

مترجمی نیز محبوبیت زیادی در کانادا دارد و افرادی که به این کار مشغول هستند، درآمدی تا 80 هزار دلار کانادا در یک سال به‌دست می‌آورند.

تدریس
تدریس مطالب مختلف یکی از مشاغلی است که درآمد بسیار خوبی در کشور کانادا دارد. افرادی که در یک زمینه علمی مهارت کافی داشته باشند، می‌توانند به‌صورت آنلاین به تدریس دانش‌آموزان یا بزرگسالان بپردازند.

از جمله رشته‌هایی که می‌توان به تدریس آن‌ها پرداخت می‌توانیم کامپیوتر، ریاضی، تاریخ، انگلیسی و دیگر رشته‌هایی را نام ببریم که یادگیری آن‌ها متقاضیان زیادی دارد.

برای تبلیغ شغل خود در زمینه تدریس نیز می‌توانید از فضای مجازی کمک بگیرید. درآمد تدریس در کانادا بسیار بالا است و مقدار آن به 160 هزار دلار کانادا در یک سال می‌رسد.

نویسنده دورکار
شرکت‌های بسیار زیادی در کانادا وجود دارند، که دنبال فریلنسرهایی می‌گردند تا برای آن‌ها از راه دور محتوا تولید کنند و در سایت‌های خود بگذارند.

درآمد این شغل بستگی زیادی به توافق شما با کارفرما دارد. با این‌حال یک نویسنده معمولی می‌تواند برای هر مقاله مبلغی بین 20 تا 200 دلار کانادا درخواست کند.

 

مشاغل خانگی در کانادا برای افرادی مناسب است که ویزای کار این کشور را ندارند و به هر نحوی نمی‌توانند آن را دریافت کنند. این افراد با اشتغال در این کارها می‌توانند درآمد بالایی داشته باشند و هزینه زندگی خود را از این طریق تامین کنند.اگر قصد مهاجرت کانادا را از طریق ویزای تحصیلی دارید، مشاغل خانگی بهترین گزینه برای شما است، زیرا علاوه بر اقامت در کانادا و تحصیل در آن می‌توانید درآمد بالایی داشته باشید.

ثبت امتیاز یادتون نره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *