ایرلاین‌ های کانادا

ایرلاین‌ های کانادا

در این مقاله سعی شده هر آنچه را که برای ایرلاین‌ های کانادا نیاز دارید را به صورت کامل بررسی و پوشش بدهیم و در این بخش قصد داریم از شرایط و همچنین مزایا و معایب آن نیز اطلاع دهیم و اگر سوالی دارید در انتها مقاله سوال خود را ثبت کنید و سریعا پاسخ خواهیم داد

پس برای کسب اطلاعات لازم ایرلاین‌ های کانادا با ادامه‌ مقاله با ما همراه باشید.

کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ دنیا بعد از روسیه، ایرلاین‌های زیادی را در خود جای داده است که آماده حمل مسافران به گوشه و کنار دنیا هستند. این کشور ایرلاین‌های داخلی و بین‌المللی فراوانی دارد که وظیفه آن‌ها حمل مسافران درون کشور و بیرون از آن است.

یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که مسافران برای مهاجرت کانادا باید داشته باشند، اطلاع از ایرلاین‌ های کانادا است. در صورتی که قصد دارید به این کشور مهاجرت کنید، حتما نام تعدادی از ایرلاین‌های بین‌المللی و داخلی آن را باید بلد باشید تا بعدها دچار مشکلی از این لحاظ نشوید. همچنین اگر اقامت کانادا را در حال حاضر دارید و قصد سفر به خارج از کشور را دارید، احتیاج است با ایرلاین های بین المللی کانادا آشنا شوید.

به همین دلیل، در این مطلب قصد داریم نام تعدادی از ایرلاین‌های برتر بین‌المللی و داخلی کانادا را ذکر کنیم و اطلاعات خلاصه و مفیدی راجع به هر کدام ارائه دهیم. اگر شما هم قصد مهاجرت کانادا را دارید، حتما تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

لیست ایرلاین‌ های کانادا

ایرلاین Air Canada

اولین ایرلاین بین‌المللی کانادا که می‌خواهیم معرفی کنیم، ایرلاین ایر کانادا نام دارد که در سال 1936 تاسیس شده است. ایر کانادا که بزرگ‌ترین ایرلاین کانادا است، به 178 مقصد مختلف در کانادا و سراسر دنیا سفر می‌کند. همچنین بد نیست بدانید این ایرلاین جایگاه نهم را در بزرگ‌ترین ایرلاین‌های مسافربری دنیا به خود اختصاص داده است.

آشنایی با ایرلاین WestJet

دومین ایرلاین بین‌المللی کشور کانادا، وست جت است که دومین ایرلاین بزرگ این کشور به حساب می‌آید. مرکز اصلی این ایرلاین در شهر کالگری ایالت آلبرتا واقع شده است و به 91 مقصد متفاوت سفر می‌کند.

ایرلاین وست جت از جمله ایرلاین‌های ارزان قیمت و مقرون به‌صرفه کشور کانادا به حساب می‌آید که متقاضیان مهاجرت کانادا می‌توانند از آن برای رفت و آمد استفاده کنند.این ایرلاین در سال 1996 تاسیس شده است و روزانه حدود 777 پرواز را با بیش از 66.130 مسافر مدیریت می‌کند. ایرلاین وست جت در سال 2018 با حمل بیش از 25.49 مسافر، جایگاه نهمین ایرلاین را در آمریکای شمالی از نظر تعداد مسافران حمل شده کسب کرد.

ایرلاین Air Transat

سومین ایرلاین برتر کانادا که متقاضیان کانادا می‌توانند برای حمل و نقل در نظر داشته باشند، ایر ترنزت است که در شهر مونترال ایالت کبک قرار دارد.ایرلاین ایر ترنزت به 60 مقصد در 25 کشور دنیا سفر می‌کند و در طول فصل تابستان اصلی‌ترین مقاصد آن در قاره اروپا و در فصل زمستان در مکزیک، آمریکا و آمریکای مرکزی قرار دارند. در حال حاضر تعداد 1.700 نفر در این ایرلاین مشغول به کار هستند.

ایرلاین Jazz کانادا

چهارمین ایرلاین که می‌خواهیم برای متقاضیان مهاجرت کانادا بررسی کنیم، ایرلاین جاز است. این ایرلاین در سال 2001 تاسیس شده است و در فهرست جدیدترین ایرلاین‌های کشور کانادا قرار دارد.ایرلاین جاز که همچنین بین بهترین ایرلاین‌ های کانادا قرار دارد، سومین ایرلاین بزرگ کشور کانادا از نظر مساحت است و به 79 مقصد در کانادا و ایالات متحده سفر می‌کند.

مرکز اصلی ایرلاین جاز در فرودگاه بین‌المللی هالفیکس استنفیلد واقع شده است اما در شهرهای دیگری مانند تورنتو و ونکوور نیز دفتر خدمات‌دهی دارد.

ایرلاین Central Mountain Air

یکی دیگر از ایرلاین‌های برتر برای مهاجرت کانادا، ایرلاین سنترال مانتین ایر است که در بریتیش کلمبیا قرار دارد. مرکز اصلی آن فرودگاه اسمیترز است اما در فرودگاه‌های دیگری نیز مانند فرودگاه‌های بین‌المللی کالگری و ونکوور، شعبه دارد.

این ایرلاین در سال 1987 تاسیس شده است و شامل 16 فروند هواپیما برای حمل و نقل هوایی مسافران است.

ایرلاین Calm Air کانادا

کام ایر یکی دیگر از ایرلاین‌های برتر کانادا است که به متقاضیان مهاجرت کانادا توصیه می‌شود. کام ایر جزو قدیمی‌ترین ایرلاین‌ های کانادا به حساب می‌آید و در سال 1962 تاسیس شده است.

این ایرلاین در فهرست بهترین ایرلاین‌ های کانادایی قرار دارد اما پروازهای بین‌المللی انجام نمی‌دهد و فقط در سطح کشور فعالیت دارد. مراکز اصلی این ایرلاین در فرودگاه‌های وینیپگ و تامپسون واقع شده‌اند ولی در فرودگاه‌های دیگر کانادا نیز شعبه دارد.

ایرلاین Canadian North

ایرلاین کندین نورث یکی دیگر از ایرلاین‌های برتر کانادا است که به متقاضیان کانادا توصیه می‌شود. مرکز اصلی این ایرلاین در کالگری آلبرتا واقع شده است و تاریخ تاسیس آن به عنوان یکی از قدیمی‌ترین ایرلاین‌ های کانادا، به سال 1946 باز می‌گردد.

ایرلاین Bearskin Airlines

یکی دیگر از ایرلاین‌های برتر کشور کانادا، بیرسکین ایرلاینز است که فعالیت داخلی دارد و در انتاریو کانادا واقع شده است. مرکز اصلی این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی تاندر بی قرار دارد و یک مرکز دیگر نیز در فرودگاه گریتر سودبری دارد.

ایرلاین Air Tindi

ایر تیندی یکی دیگر از برترین ایرلاین‌ های کانادا است که استفاده از آن برای حمل و نقل به متقاضیان مهاجرت کانادا توصیه می‌شود.این ایرلاین در یلونایف کانادا واقع شده و فعالیت خود را در 1 نوامبر 1988 آغاز کرده است. به این نکته دقت داشته باشید که ایر تیندی جزو ایرلاین‌های بین‌المللی نیست و مدیریت پروازهای داخلی را به عهده دارد.

ایرلاین Air North

ایرلاین ایر نورت که نامی مشابه کندین نورث دارد و متقاضیان مهاجرت کانادا باید دقت داشته باشند این دو را اشتباه نگیرند، یکی دیگر از بهترین ایرلاین‌ های کانادا است که در وایت هورس یوکان در کانادا واقع شده است.ایر نورث جزو ایرلاین‌های قدیمی کانادا است و تاریخ تاسیس آن به 1977 شمسی باز می‌گردد. مرکز اصلی این ایرلاین در فرودگاه بین‌المللی اریک نیلسون واتس هورس واقع شده است و بهتر است بدانید این ایرلاین، به بیش از 10 مقصد در کشور کانادا پرواز انجام می‌دهد.

ایرلاین ایر نورث علاوه بر انجام حمل و نقل‌های مسافربری، نقل و انتقال انواع بارها را نیز مدیریت می‌کند. بهتر است متقاضیان مهاجرت کانادا دقت داشته باشند که این ایرلاین پروازهای بین‌المللی انجام نمی‌دهد و فعالیتش درون کشور کانادا است.

ایرلاین Skyservice کانادا

اسکای سرویس یکی دیگر از ایرلاین‌های مسافربری کشور کانادا محسوب می‌شود که در تورنتو کشور کانادا واقع شده است.جالب است بدانید تعداد کارکنان این شرکت مسافربری به بیش از 2000 نفر می‌رسد و متقاضیان مهاجرت کانادا می‌توانند برای پروازهای داخلی از این ایرلاین استفاده کنند، زیرا اسکای سرویس پروازهای بین‌المللی را انجام نمی‌دهد.ایرلاین اسکای سرویس به مقاصد مکزیک، اسرائیل، اروپا و کارائیب سفر می‌کند و تاریخ تاسیس آن به سال 1986 بر می‌گردد.

Air Inuit

ایر اینوئیت در ایالت کبک کشور کانادا واقع شده است و خدمات مسافربری و نقل و انتقال بارها را نیز انجام می‌دهد. این شرکت ارائه خدمات خود را به‌صورت داخلی از سال 1978 آغاز کرده است و در فهرست برترین ایرلاین‌ های کانادایی قرار دارد.

Air Southwest

ایرلاین سوت وست در ابتدا یک شرکت مسافربری انگلیسی بود و در سال 2003 تاسیس شده است. مرکز اصلی این ایرلاین در فرودگاه پلیموث سیتی واقع شده است و به 12 مقصد سفر می‌کند.از مهم‌ترین مقاصد این ایرلاین که متقاضیان مهاجرت کانادا باید توجه داشته باشند، اروپا، انگلیس، اسکاتلند و ایرلند هستند.

همچنین بد نیست بدانید این ایرلاین به‌طور کلی 5 هواپیما برای جابه‌جایی مسافران در اختیار دارد و متقاضیان مهاجرت کانادا باید دقت کنند که حداکثر میزان بار که می‌توانند با این هواپیما حمل کنند، 30 کیلوگرم است.

ایرلاین‌ های کانادا

Transwest Air

یکی دیگر از ایرلاین‌های برتر کشور کانادا، ترنس وست ایر است که خدمات خود را به ناحیه ساسکاچوان ارائه می‌دهد. این ایرلاین جزو ایرلاین‌های نسبتا جدید کانادا به حساب می‌آید و در سال 2000 ساخته شده است.دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در پرینس آلبرت کانادا واقع شده است و این ایرلاین به 7 مقصد پرواز مستقیم انجام می‌دهد.

CanJet

یکی دیگر از ایرلاین‌های ارزان قیمت کشور کانادا است که در فرودگاه بین‌المللی هالیفاکس واقع شده است، کن جت نام دارد. هواپیماهای این ایرلاین مسافربری بین کانادا و آمریکا در رفت و آمد هستند و تعداد کارکنان این ایرلاین به 572 نفر می‌رسد.این ایرلاین در سال 2002 تاسیس شده است و جزو ایرلاین‌های نسبتا جدید به حساب می‌آید.

Kenn Borek Air

ایرلاین کن بورک ایر نیز از بهترین ایرلاین‌ های کانادا به شمار می‌آید که در کالگری ایالت آلبرتا واقع شده است. این ایرلاین علاوه بر خدمات مسافربری، خدمات باربری را نیز به افراد ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد این شرکت هواپیمایی این است که به عنوان آمبولانس هوایی نیز در کشور کانادا فعالیت دارد. ایرلاین کن بورک ایر از قدیمی‌ترین ایرلاین‌های کشور کانادا بوده و در سال 1966 تاسیس شده است.تعداد کل هواپیماهای این ایرلاین به 35 عدد می‌رسد و از مهم‌ترین ایرلاین‌ های کانادا به شمار می‌رود.

First Air

آخرین مورد از بهترین ایرلاین‌ های کانادا که قصد داریم به متقاضیان مهاجرت کانادا معرفی کنیم، ایرلاین فرست ایر است. این ایرلاین در اتاوا ایالت انتاریو واقع شده است به 34 مقصد خدمات رسانی می‌کند.ایرلاین فرست ایر در سال 1946 تاسیس شده است و.مرکز اصلی این ایرلاین که به شکل داخلی در کشور کانادا به فعالیت پرداخته است، در فرودگاه بلونایف قرار دارد.

البته لازم به ذکر است این فهرست نام تمام ایرلاین‌ های کانادایی نبود، اما از آن‌جایی که بررسی تمام آن‌ها از حوصله مخاطبان خارج است، سایر ایرلاین‌ها را صرفا با نام آن‌ها بررسی می‌کنیم و متقضیان مهاجرت کانادا می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به وبسایت هر کدام از آن‌ها مراجعه کنند.

  • Sunwest Aviation
  • Provincial Airlines
  • Universal Helicopters
  • West Wind Aviation
  • Helijet
  • Buffalo Airways
  • Canadian Metro Airlines
  • Wasaya Airways
  • Hawkair
  • Voyageur Airways

همان‌طور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین مسائلی که متقاضیان مهاجرت کانادا باید با آن آشنایی داشته باشند، ایرلاین‌ های کانادا است.بنابراین افراد بهتر است همواره نام تعدادی از ایرلاین‌های بین‌المللی و داخلی کشور کانادا را بدانند و با اطلاع از قیمت‌ها و مقاصد آن‌ها، حمل و نقل هوایی خود را در این کشور آسان کنند.

5/5 - (5 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *