ویزای کار برای مدیران شرکت‌ها

اخذ ویزای کار برای مدیران شرکت‌ها

 • آیا می‌دانید با داشتن سابقه بیش از ۲ سال تجارت می‌توانید اقامت بگیرید؟
 • آیا می‌دانید کسانی که صاحب فروشگاه و بیزینس هستند می‌توانند اقامت کانادا بگیرند؟
 • آیا می‌دانید مدیران شرکت‌ها و صاحبان آن می‌توانند اقامت کانادا بگیرند.

برای اینکه ویزای کار کانادا را بتوانید اخذ کنید و آنرا تبدیل به اقامت کنید باید بیش‌تر از دو سال سابقه تجارت و مدیریت کردن یک بیزینس را داشته باشید و یا در اساسنامه شرکت به عنوان صاحب شرکت و یا مدیر نقش داشته باشید.

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ما ضمن توسعه دادن بیزینس خود به کانادا، ویزای کار کانادا که مربوط به مدیران شرکت‌ها وصاحبان بیزینس‌ است را دریافت کنید و بستر شروع بیزینس‌تان را در کانادا آماده کرده، همچنین مقدمات اقامت خود را فراهم کنید.

این پروگرام منطبق با مقررات و قوانین مهاجرت کشور کانادا می‌باشد.

شرایط این پروگرام بسیار راحت می‌باشد و مانند برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی کانادا پیچیده و پر‌هزینه نیست.

طبق قوانین مهاجرت کشور کانادا، مدیران شرکت‌ها و صاحبین مشاغل که دارای فعالیت می باشند می‌توانند از شرایط این پروگرام استفاده کنند و این دسته از افراد می‌توانند محل اقامت خود را در هر کجای کشور کانادا انتخاب کنند و مانند برنامه استانی محدود به سکونت کردن در استان خاصی نیستند.

اما مزیت‌های این نوع ویزا که آن را بسیار متمایز کرده است؛ این پروگرام اخذ ویزای کار در قیاس با ویزاهای کار و اقامت پروگرام‌های سرمایه‌گذاری استانی دارای چندین مزیت است:

 1. زمان رسیدگی این دسته از ویزا خصوصا برای کسانی که هم اکنون دارای ویزای توریستی کشور کانادا هستند کمتر از یک ماه می‌باشد و این در حالی است که زمان رسیدگی برای ویزاهای کار از طریق سرمایه گذاری استانی بیشتر از یک سال می باشد.
 2. احتیاج به سرمایه‌گذاری های بالا مانند ۱ میلیون دلار در استان انتاریو و یا بیش از ۴۰۰ هزار دلار در استان بریتیش کلمبیا نیست. تمامی ویزاهای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا به سرمایه بیشتر از ۲۰۰ هزار دلار کانادا نیاز دارد و باید این نکته را در نظر گرفت که در برنامه‌های مهاجرت استانی مانند تورنتو و ونکوور و منیتوبا و بقیه استان‌های کانادا مبلغ و عدد خاصی را جهت خریدن یک بیزینس مطابق با بیزینس پلن شما مشخص می‌کنند.
 3. دارندگان ویزای کار می‌توانند بعد از ورود به کشور کانادا و ۱ سال کار کردن در کشور کانادا اقامت دائم خود را بگیرند. از طریق پروگرام مشاغل تخصصی و مدیریتی که شامل اسکیلد ورکر و دارندگان تجربه کار در کانادا می‌باشد چون امتیازات فرد در سیستم اکسپرس اینتری بسیار بالا می رود‌‌.
 4. مدرک زبان ایلتس و مدارک تحصیلات دانشگاهی بالا احتیاجی نیست و برای پروسه اخذ ویزا داشتن آن (مدارک زبان و تحصیلی) مانند برنامه های سرمایه‌گذاری شرط نیست.
 5. محل سکونت شما می‌تواند هر کجای کشور کانادا باشد و‌ نیازی به زندگی کردن و سکونت در مدت زمان خاص در شهر ها و استانهای خاص به اجبار نیست.

جهت تشکیل پرونده:
با توجه به محدودیت‌هایی که در روند ثبت و اجرای پرونده ها وجود دارد لطفا همین امروز با همکاران ما تماس بگیرید و از شرایط بی‌نظیر و خاص این پروگرام مهاجرتی بهره‌مند شوید

 شروط لازم برای اخذ ویزای کار برای مدیران شرکت‌ها:

متصدی و یا ریاست واقعی یک شرکت و یا سازمان و یا فروشگاه و موسسه در ایران به مدت بیشتر از ۲ سال متوالی

 1. داشتن مدارک ثبت شرکت و اساسنامه شرکت و گزارشات هیات مدیره مربوط به شرکت موجود در ایران
 2. داشتن جواز کسب و یا کارت مباشرت و لیست بیمه کارکنان برای بیزینس موجود در ایران
 3. داشتن توانایی مالی جهت ایجاد و پرداخت هزینه‌های نمایندگی در کشور کانادا

لطفا فرم ارزیابی موجود در وب سایت را به صورت آنلاین تکمیل کنید و بعد از ارسال با شما تماس گرفته خواهد شد.

طبق اعلامیه جدید اداره مهاجرت به کانادا ، دارندگان ویزای کار از طریق ایجاد بیزنس در کانادا می‌‎توانند تا ۲۰۰ امتیاز اضافه در اکسپرس انتری بدست آورند به خاطر شغل مدیریتی که در شرکت کانادایی شان دارند.

از آنجایی که اصولا متقاضیان ویزای کار از طریق ایجاد بیزینس در کانادا در نهایت در پی اقدام برای اقامت دائم کانادا هستند بهترین گزینه برای آنها تقاضای اقامت دائم کانادا از طریق تخصص است.

گروه مهاجرت تخصصی به طور کل در سیستم اکسپرس انتری Express Entry پیش بینی شده است که شامل چهار گروه فدرال اسکیلد ورکر یا FSW و فدرال اسکید ترید یا FST و منتخبین استانی یا PNP و دارندگان تجربه کار در کانادا یا CEC .

تمامی چهار گروه مذکور بایستی در سیستم اکسپرس انتری تشکیل پرونده بدهند و کسانی که معمولا امتیاز آنها بالاتر از ۴۵۰ است دعوت به ثبت تقاضای اقامت دائم می‌شوند.

اخذ امتیاز در اکسپرس انتری با توجه به عواملی از جمله سن متقاضی، وضعیت تأهل، میزان تحصیلات، سابقه کار مرتبط، میزان تسلط به زبان انگلیسی (حداقل ایلتس ۶ ) و یا فرانسه، داشتن شغل در کانادا، خصایص تحصیلی و سن و سطح زبان انگلیسی یا فرانسه همسر است.

از آنجایی که دارندگان ویزای کار از طریق ایجاد بیزنس جدید در کانادا با سمت مدیرعامل معمولا در شرکت کانادایی شان مشغول به کار می‌شوند در نتیجه چنانچه کد شغلی مدیریتی آنها با عدد 00 شروع شده باشد در اکسپرس انتری می‌توانند ۲۰۰ امتیاز اضافه بدست بیاورند.

محاسبه امتیاز در اکسپرس انتری برای یک مدیرعامل شرکت کانادایی که در کانادا با ویزای کار مشغول به کار است به فرض اینکه سن او بین ۴۰ سال باشد – مدرک لیسانس داشته باشد – سابقه کار در سمت مدیریتی سه سال باشد – ایلتس ۶ داشته باشد – متأهل باشد با مدرک لیسانس، به شرح ذیل است:

سن متقاضی: ۴۵ امتیاز
مدرک تحصیلی: ۱۱۲ امتیاز
دانش زبان خارجه: ۶۴ امتیاز
تحصیلات همسر: ۸ امتیاز
قدرت انطباق: ۵۰ امتیاز
شغل در کانادا: ۲۰۰ امتیاز

جمع: ۴۷۹ امتیاز

آخرین گروه دعوت شده برای ثبت مدارک تقاضای اقامت دائم کانادا در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸ : ۴۴۹ امتیاز

 

5/5 - (1 امتیاز)
تیم تحریریه ZBS VISA
تیم تحریریه ZBS VISA

بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان شرایط خود، با یکی از دفترهای ما در تهران یا تورنتو تماس بگبرید.