محبوب ترین روش های اخذ اقامت

راه های زیادی برای اخذ اقامت در کانادا وجود دارد که ما در این پست سعی داریم راحترین و محبوب ترین راه ها برای شما معرفی کنیم امیدواریم که مورد پسند شما باشد. البته لازم به ذکر است که این موارد ممکن است نسبت به شرایط و اولویت های شما متفاوت باشد.
به دلیل جمعیت کم در کانادا ، دولت تصمیم به بازگشایی مرز های خود به روی مهاجران گرفته است. آنها به مهاجران بیگانه و افراد بدون مشکلات بین المللی در زمینه مهاجرت کمک می کنند. دولت ساده ترین راه ها برای مهاجرت به کانادا را ارائه می دهد. اکنون ، فرصت های مختلف زیادی برای متخصصان ماهر ، دانشجویان ، سرمایه گذاران مشاغل ، کارآفرینان و غیره وجود دارد. در زمان های اخیر ، قوانین مهاجرت به کانادا کاهش یافته است که باعث افزایشان مشتاقان به مهاجرت شده است.
برای انجام امورمهاجرت به کانادا ، همواره توصیه می شود که از یک سرویس مشاوره مشهور و مجاز در زمینه مهاجرت ، کمک بخواهید.
در این مطلب به ساده ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا و برخی از گزینه های بسیار محبوب مهاجرت کانادا می پردازیم.می توانید از گزینه های زیر ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید:

برنامه ورود سریع به کانادا

از زمان معرفی سیستم Express در سال 2015 ، آن را به یک موقیت مهاجرت بسیار محبوب تبدیل کرده است. این روش به دلیل اینکه هیچ کدام از سختی های روش های دیگررا ندارد بسیار محبوب است به طوریکه میتوان در کمتر از شش ماه به کانادا مهاجرت کرد.البته لازم به ذکر است که بهترین روش برای اقامت دائم (pr) ، در نطر گرفته شده است.
مهاجرت در این دسته از طریق فرآیند ارزیابی مبتنی بر قوانین کانادا ، با استفاده از یک ابزار جامع رتبه بندی (CRS) انجام می شود. این ابزار برای ارزیابی رده بندی کاندید ها بر اساس فاکتور های کلیدی مانند: سن ، صلاحیت زبان ، تجربه کار و تحصیلات و غیره کمک می کند تا امتیازات واجد شرایط توسط IRCC (پناهندگی مهاجرت و تابعیت کانادا) تعیین شود.
متقاضیانی که نمره مورد نظر خود را کسب کنند و به اندازه کافی شرایط مناسب برای مهاجرت و اخذ ویزای روابط عمومی کانادا را داشته باشند در نظر گرفته می شوند.
بر این اساس ، به آنها ITA (دعوت به درخواست ) صادر می شود. پس میتوان نتیجه گرفت که ورود اکسپرس به عنوان ساده ترین راه به عنوان مهاجرت به کانادا شناخته میشود.
به تازگی نمره لازم برای این فرایند 447 در نظر گرفته شده است که فرد متقضی میتواند بعد از کسب نمره به فرایند دریافت ویزا شروع کند.
برنامه کارگران ماهر فدرال ) FSWP)، برای نامزد هایی که 67 امتیاز از 100 کسب کنند شرایط مهاجرت را فراهم میسازد. قابل توجه است که این افراد باید برنامه شغلی خود را اعلام کنند .مدت این پیشنهاد شغلی حداقل باید یکسال باشد.این گواهی صلاحیت در مشاغل معامله گر نیز الزامی است.
Class Experience Class یک الگوی مهاجرت برای متقاضیانی است که حداقل یک سال در کانادا کار کرده اند. این مدل برای کارگرانی با استعداد و ماهراست که در کانادا کار می کنند.
اخیرا اظهاراتی پیش آمده است که نشان میدهد کانادا تا پایان سال 2021 از طریق روش اکسپرس 50.000 ساکن دائمی در کشور خود جای خواهد داد.

پیشنهاد سردبیر  تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم کانادا

برنامه نامزدهای استانی (PNP) برای اخذ اقامت کانادا

برنامه نامزدهای استان برای کسانی است که نتوانسته اند شرایط ورود را برآورده کنند.
PNP کانادا ساده ترین راه برای مهاجرت به کانادا در اینجا است. کانادا حقوقی به استان های خود داده تا برای دعوت از افراد ماهر در خواست به عمل بیاورند. متقاضیان میتوانند برای مهاجرت به کانادا بر اساس تقاضای شغلی و نیاز بازار کار در آن استان ، اعلام حضور کنند. به طورعمده ، دو راه برای دستیابی به نامزدی استانی وجود دارد.
البته درهرصورت ، داوطلب می تواند از روش های مرتبط برای ورود به کانادا از اکسپرس استفاده کند ، یا می تواند مستقیماً برای انتخاب به شهر مورد نظر مراجعه کند.
استان های مختلف روش های صلاحیت متفاوت را دارند. پس از انتخاب ، نامزد واجد شرایط لازمه دریافت 600 امتیاز از برنامه اکسپرس می باشد .

برنامه سرمایه گذاری در تجارت برای اخذ اقامت در کانادا

اگر سرمایه دار هستید. پس از این مسیر ، دریافت PR در کانادا بسیار آسان است.این روش برای صاحبان مشاغل و هم برای مدیران تجارت در کشورهای خارجی که به دنبال راه اندازی یک تجارت در کانادا هستند مناسب است. برای این کار ، می توانید از طریق ویزای استارتاپ یا برنامه های مهاجرت تجاری استانی اقدام کنید.

مجوز کار با پیشنهاد شغلی برای اخذ اقامت در کانادا

اگر در کار خود ماهر هستید و از یک کارفرمای کانادایی نامه شغلی دریافت کرده اید می توانید پیشنهادی برای مهاجرت به کانادا باشید. کانادا علاقمند است تا بداند آیا شما برای کار مورد نظر مناسب هستید یا خیر که اثبات این موضوع به عهده شما و کار فرمای شماست.

پیشنهاد سردبیر  اقامت کانادا با کمترین هزینه

ویزا تحصیلی برای اخذ اقامت در کانادا

کانادا دارای یک سیستم تدریس با کیفیت و دارای برنامه درسی گسترده برای هر رشته است.
برای ویزای تحصیل در کانادا ، متقاضی باید توسط یک دانشگاه برای تحصیل پذیرفته شود. برای اینکار باید هدف تحصیلات در کانادا و مقاله هایی مربوط در رشته خود را به دانشگاه مربوطه ارسال کنید ، در صورت داشتن مدارک تحصیلی آنها را هم باید ارسال کنید.

ویزا بازدید کننده برای اخذ اقامت در کانادا

اگرچه این یک روش دائمی برای مهاجرت به کانادا نیست ، اما یکی از ساده ترین راه ها برای یک دوره کوتاه است. ویزای بازدید کننده کانادا دو نوع است: ویزای تک و چند ورودی که برای حداکثر مدت شش ماه اختصاص می یابد. داوطلب همچنین می تواند به صورت آنلاین برای ویزای بازدید کننده اقدام کند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *