کانادا کشوری بزرگ برای رانندگی و ماشین های لوکس است ، اما قیمت کرایه اتومبیل در کانادا شما را شوکه می کند. وقتی به کانادا میرسید .گزینه های زیادی برای حمل و نقل ندارید. یک اتومبیل اغلب تنها راه رسیدن به مقصد مورد نظر شماست.وسیله حمل و نقل های دیگرمیتواند شما را در اطراف شهرها و از یک شهر به شهر دیگر منتقل کند ، اما هنگامی که به مناطق دور افتاده بروید ، بهترین راه گشت و گذار ، وسیله نقلیه شخصی است.

برای بازدید از شهرهای کانادا بهتر است از وسیله حمل و نقل عمومی استفاده کنید ، که این سریعترین وبه صرفه ترین گزینه برای گشت و گذار خواهد بود. تراکم ترافیک مرکز شهر در کانادا به اندازه هر مکان دیگری زیاد است. برای ترک شهرها بایستی پول اجاره ماشین را پس انداز کنید.

البته راه‌های دیگری برای سفر و دید و بازدید در سراسر کشور وجود دارد ، مانند قطار و اتوبوس یا پیوستن به یک تور مسافرتی ،در کانادا. با این حال ، مسیرهای قطار و اتوبوس محدود است و تورها گزینه ای برای همگان نیستند. بسته به مدت زمان موجود ، خرید خودرو به جای اجاره می تواند جایگزین باشد. اما ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که باید به خوبی برنامه ریزی شود.

کرایه اتومبیل تقریبا در همه جای کانادا موجود است و بیشتر شرکتهای بزرگ کرایه اتومبیل مانند Avis ، هرتز و National دارای دفاتر در فرودگاه ها و شهرهای سراسر کشور دارند.

حداقل سن برای اجاره اتومبیل در کانادا

راننده منتخب باید حداقل 21 ساله داشته باشند و حداقل 12 ماه تجربه رانندگی را به منظور اجاره یک ماشین در کانادا داشته باشند.
در صورتی که بین 21 تا 24 سال سن داشته باشید ، هزینه “اجاره جوان” برای کرایه اتومبیل شما اعمال می شود و که بالاترین نرخ اجاره را شامل می شود. این بدان معنی است که کرایه ماشین تا 25 سالگی گران و دشوار یا غیرممکن خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر  معرفی استان بریتیش کلمبیا کانادا

برای اجاره ماشین در کانادا به چه چیزهایی نیاز دارید؟

 

  • شما باید حداقل 21 سال سن داشته باشید.
  • مجوز رانندگی بین المللی از شرایط واجد بوده و این گواهی نامه حتما باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی باشد.
  • هنگام اجاره اتومبیل شاید مجبور شوید گذرنامه و بلیط هواپیمایی برگشتی خود را نشان دهید.
  • مجوز و کارت اعتباری رانندگان شما باید به همین نام باشد.
  • مسافرت با بچه ها ( کودکان زیر 18 کیلوگرم نیاز به صندلی کودک دارند که با کمربند ایمنی بسته شود).

بزرگراه های کانادا

کانادا کشوری برای رانندگی ماشین های مرغوب است که از شبکه بزرگراهی خوبی برخوردار است تا زمانی که شما از مرزها به مناطق یوکان و شمال غربی عبور کنید. اینجاست که جاده های سنگفرش شده به بزرگراه های ماسه ای تبدیل می شوند.

 

یافتن خانه و آپارتمان برای اجاره در کانادا
انواع مختلفی از محل های اجاره در کانادا وجود دارد ، از جمله خانه ها ، آپارتمان ها می باشد.
برخی از خانه ها برای اجاره ممکن خواهند بود ، در حالی که برخی به چندین واحد تقسیم می شوند. خانه ای که واحد تقسیم می شود “دوبلکس” میگویند. خانه های دیگری برای اجاره اتاق با امکانات مشترک برای زندگی وجود دارد.
خانه ها و آپارتمان های اجاره ای در کانادا را می توانید در بخش طبقه بندی شده روزنامه های محلی ، کتابخانه ها ، و در وب سایت هایی مانند Kijiji و Craigslist پیدا کنید. گروه های فیس بوک برای افراد تازه وارد کانادا نیز مفید است.

صاحب خانه ها معمولاً قبل از ارائه اجاره نامه ، اطلاعاتی درباره توانایی شما در پرداخت اجاره درخواست می کنند. اطلاعاتی که ممکن است از شما خواست شوند شامل موارد زیر است:

پیشنهاد سردبیر  هزینه تولد فرزند در کانادا

نامه ای از کارفرمای فعلی شما که نشان دهنده درآمد سالانه شما است.
موجودی بانکی که نشان می دهد پس انداز کافی برای تأمین اجاره برای چند ماه را دارید.
مراجعه نزد صاحب خانه قبلی فرد اجاره کننده.
بسیاری از صاحبخانه ها مستندات کانادایی را ترجیح می دهند ، که می تواند برای منتخبان جدید غیرممکن باشد. با این حال ، صاحب خانه هایی در خارج وجود دارند که مایل به اجاره خانه و آپارتمان های خود برای اجاره در کانادا به تازه واردان هستند ، بنابراین اگر در ابتدا موفق نمی شوید ، نگران نباشید.
موارد مهمی که باید در هنگام جستجوی اقامت در کانادا به خاطر داشته باشید:
اجاره در کانادا از اول هر ماه شروع می شود ، و تعداد کمی از آنها در پانزدهم هر ماه درخواست خواهند داد. سعی کنید سفر خود را با این حساب برنامه ریزی کنید تا از گزینه های خوبی برخوردار باشید.
بیشتر خانه ها و آپارتمان های اجاره ای در کانادا حداقل به نیم ماه اجاره به عنوان سپرده امنیتی نیاز دارند.
محل اقامت اجاره در کانادا اغلب مبله است ، بنابراین همیشه قبل از مشاهده سؤال کنید. مبلمان یک مکان می تواند به وقت و هزینه نیاز داشته باشد .
حق خود را به عنوان مستاجر بدانید. در استان مورد نظر برای اجاره بها با قانون اجاره آن استان آشنا شوید.
متأسفانه ، کلاهبرداری های آنلاین وجود دارد که تلاش می کنند مردم را به پرداخت املاک به صورت آنلاین وادار کنند. هنگام جستجوی اسکان در کانادا ، از تبلیغات جعلی آگاه باشید.

اجاره در کانادا چقدر است؟

در کشوری به بزرگی کانادا ، پاسخ به این سؤال دشوار است. با این حال ، ما به شما توصیه میکنیم که گزینه های زیادی را بازدید نمایید تا شکی در قیمت خانه مورد نظر نداشته باشید.

ثبت امتیاز یادتون نره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *