آنچه باید در مورد زندگی در ونکوور بدانید

ونکوور یکی از شهرهای محبوب برای مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا است. برای زندگی در ونکوور بهتر است ابتدا اطلاعاتی درمورد این شهر کسب کنید و از وضعیت این شهر آگاه باشید تا تصمیم درستتری بگیرید و همچنین از شرایط آگاه باشید. آبوهوای ونکوور یکی از نکاتی است که باید به آن توجه کنید. بنابراین اگر قصد مهاجرت کانادا را دارید در متن زیر درمورد زندگی در ونکوور بخوانید:

پس از مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا اولین مسئله مهم پیدا کردن مسکن است. برای زندگی در ونکوور بهتر است این را بدانید که تعداد خانههای خالی و آماده برای اجاره در این شهر کم است و هزینهها یکی از بالاترین رتبهها را در کانادا دارد. بنابراین برای زندگی در ونکوور خودتان را برای گشتوگذاری حسابی آماده کنید تا بتوانید خانه دلخواهی که با بودجهتان هم سازگار است پیدا کنید.

 • برای زندگی در ونکوور دوچرخهسواری، پیادهروی و استفاده از ماشین شریکی بهترین راهها هستند

یکی از مهمترین نکات زندگی در هر شهری سیستم حملونقل آن است. سیستم حملونقل عمومی خوب نیاز به ماشین شخصی را کاهش میدهد و در نتیجه در هزینهها صرفهجویی میشود. زندگی در ونکوور از این جهت خوب و مناسب است. بیشتر محلهها برای پیادهروی شرایط خوبی دارند.

وضعیت وسایل حملونقل عمومی نیز در شهر ونکوور خوب است. علاوه بر اینها شما میتوانید حین زندگی در ونکوور از سرویسهای اشتراک خودرو و دوچرخه استفاده کنید. حین مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا به خاطر داشته باشید دوچرخهسواری یکی از بهترین روشهای ارزان و آسان حملونقل است که برای سلامتی نیز مفید است!

 • آبوهوای ونکوور

اگر از آبوهوای بارانی خوشتان نمیآید زندگی در ونکوور را فراموش کنید. اگر هم عاشق باران هستید زندگی در ونکوور بهترین انتخاب برای شما است. میزان بارش سالیانه ونکوور زیاد است و آبهوای ونکوور بارانی محسوب میشود. تابستانها هوا معتدل و دلپذیر است. اگر قصد مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا را دارید و زندگی در ونکوور را انتخاب کردهاید خرید چتر و چکمه را فراموش نکنید مخصوصا در فصلهای پاییز و زمستان!

 • آداب استفاده از چتر

گفتیم آبوهوای ونکوور بارانی است و استفاده از چتر ضروری. بهتر است برای زندگی در ونکوور بدانید استفاده از چتر هم آداب خاص خود را دارد:

 • اگر چتری از روبهروی شما در پیادهروی شلوغ ظاهر شد چترتان را کمی بالا یا پایین ببرید تا برخوردی صورت نگیرد.
 • هنگامی که پس از روزی بارانی وارد ساختمان میشوید بمب آبی خود را همراهتان نبرید و آن را در جای مخصوص نگهداری چتر قرار دهید.

حین مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا به خاطر داشته باشید بعضی آداب و رسوم با ایران متفاوت است که البته باید آنها را رعایت کنید.

 • محلات ونکوور

ونکوور محلات مختلفی دارد که بنا به سبک زندگی بهتر است محله خود را برای زندگی در ونکوور انتخاب کنید. بعضی محلات برای زندگی زوجهای جوان مناسبتر هستند و بعضی محلات به مدارس و فروشگاهها دسترسی راحتتری دارند و بنابراین خانوادههای دارای فرزند بهتر است این محلات را برای سکونت انتخاب کنند. حین مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا محلات شهر موردنظر خود را شناسایی کنید و در بین محلات بهترین محله را برای سکونت انتخاب کنید تا بعدا دچار دردسر نشوید.

 • مردم ونکوور چندان معاشرتی نیستند

براساس تحقیقات جدید مشخص شده یک چهارم ساکنان ونکوور احساس میکنند از اجتماع دور هستند. برای آشنایی بیشتر با مردم و راحتتر کردن فرآیند زندگی در ونکوور اوایل مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا میتوانید دوستانی از باشگاه یا تیمهای ورزشی یا فعالیتهای جمعی که در محلهتان برگزار میشود پیدا کنید. البته این معاشرتی نبودن به معنای رعایت نکردن ادب نیست و شهروندان ونکوور مانند هرجای دیگری در کانادا انسانهایی مودب و بافرهنگ هستند و از این بابت نباید نگرانی داشته باشید.

 • سبک زندگی در ونکوور سالم زیستن است

برای زندگی در ونکوور بهتر است سبک زندگی سالم را درپیش بگیرید تا هم سلامت خود را حفظ کرده باشید و هم همرنگ جماعت شوید. ساکنان ونکوور از مواد مغذی و سالم تغذیه میکنند، ورزش روزانه را ترک نمیکنند و عادات زندگی سالم را درپیش گرفتهاند. شما هم پس از مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا میتوانید با پیادهروی، دوچرخهسواری، کوهنوردی یا شرکت در کلاسهای یوگا سبک زندگی خود را به زندگی در ونکوور نزدیک کنید.

همچنین ونکوور شهر خوبی برای گیاهخواران است. اگر گیاهخوار هستید و یا تصمیم به گیاهخواری دارید رستورانهای زیادی را در شهر پیدا میکنید که باب طبع شما غذا سرو میکنند و میتوانید با خیال راحت بیرون از منزل غذا بخورید.

 • غذاهای لذیذ

یکی از ویژگیهای زندگی در ونکوور بهرهمند شدن از غذاهای لذیذ است. با ازدیاد مهاجران و نزدیکی به دریا میتوانید غذاهای لذیذ دریایی را باب طبع خود بخورید. تنوع غذایی و سبک طبخ شما را دست خالی روانه نمیکند و میتوانید انواع و اقسام طعمها را تجربه کنید.

 • فضای تفریح فوقالعاده در ونکوور

اگر اهل کوهنوردی و پیادهروی نیستید نگران نباشید چرا که تفریحات برای زندگی در ونکوور به همین موارد خلاصه نمیشود. ساحلهای زیبا و پارکهای دلپذیر مکانهای مناسبی برای گذران اوقات هستند. در مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا باید در نظر داشته باشید طبیعت زیبا در اشکال مختلف از کوه و جنگل گرفته تا دریا از ویژگیهای این کشور است و زندگی در ونکوور نیز وقتگذرانی کنار سواحل را دراختیار شما قرار میدهد.

 • گروههای فیلمبرداری از نماهای عادی در خیابانهای ونکوور هستند

ونکوور یکی از شهرهای مورد توجه صنعت فیلمسازی است تا جایی که به هالیوود شمالی مشهور شده است. یکی از ویژگیهای زندگی در ونکوور دیدن مداوم صحنه فیلمبرداری و دوربینها و بازیگران و کارگردانان است. هیچ بعید نیست حین قدم زدن عصرگاهی از محل کار تا خانه به بازیگران مشهور بربخورید!

زندگی در تورنتو از لحاظ سطح رفاه شرایط خوبی دارد بنابراین حین مهاجرت به کانادا و اقامت به کانادا این شهر را هم جزو گزینههای خود درنظر بگیرید.

 

ثبت امتیاز یادتون نره