دانستنی های ویزای توریستی کانادا

دانستنی های ویزای توریستی

قبل از مهاجرت کانادا به یک کشور جدید ، ابتدا بهتر است ببینید که جو محیط چگونه است. به همین دلیل ، ما یک ویزیتور را به کسانی که می خواهند تصمیم گیری های بزرگی را بگیرند توصیه می کنیم.

ویزا برای متقاضیانی که می خواهند به طور موقت وارد ویزای ویزیتور کانادا شوند ، اعم از ملاقات با خانواده یا دیدن این کشور به عنوان یک توریست ، لازم است. دو نوع ویزای ویزیتور وجود دارد ، یکی برای ورودی های تک و دیگری برای استفاده های چند ورودی.

ویزاهای ورود یکبار برای مدت زمان حداکثر 6 ماه اعطا می شود در حالی که اعتبار برای ویزاهای بازدید کننده چند ورودی حداکثر تا 10 سال داده میشود .به عنوان مثال فقط هنگام مسافرت به داخل و خارج از کانادا به ویزای چند ورودی نیاز دارید ،

ممکن است در کانادا فرود بیایید ، به کشورهای آمریکای جنوبی سفر کرده و دوباره به کانادا پرواز کنید تا از آنجا به خانه خود سفر کنید.

چرا از کانادا بازدید می کنید؟

کانادا دومین کشور بزرگ جهان بوده، دارای شگفتی های طبیعی نفس گیر و شهرهای جهان وطنی را برای مسافرت مسافران است. این کشور تجارب و فرصت های معتبری را برای انس شدن با  فرهنگ خود ارائه می دهد.

یک تاریخ غنی وجود دارد که سنت های استعماری و بومی را در هم می آمیزد تا یک جامعه مهاجران متنوع را تشکیل دهد.

بالاترین جزر و مد در جهان را در خلیج Fundy در شرق  کشور می توانید مشاهده کنید. حیوانات وحشی که در جنگلهای کم نظیر و معتدل بارانی ساحل غربی ساکن هستند آماده اند تا شما آن ها را کشف کنید.. کانادا مکان مناسبی برای دوستداران طبیعت در تابستان است.

در مرکز کانادا ، صدای غوغای آبشارهای نیاگارا را می شنوید که می توانید با سفر توسط قایق د امتداد رودخانه ، منظره ای شگفت انگیز از صخره های مه آلود ببنید. بازدید شما بدون گذراندن زمان در تورنتو ، ونکوور یا مونترال ، کامل نخواهد شد.

جشن های بین المللی برگزار می شود که میزبان بسیاری از رویدادها مانند جشنواره موسیقی و رژه های سنتی است.

برای کسانی که علاقه دارند در استان های دریایی کانادا واقع شرق کشور حضور یابند ، زیبایی پارک ملی گروس مورن شما را متحیر می کند. در کنار میراث غنی که شهرهایی مانند حلیفاکس و سنت جان فراهم می کنند ، شمال کانادا به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا موجوداتی مانند کاربیو و خرس های قطبی را در طبیعت مشاهده کنند.

در اینجا شما همچنین می توانید بازدید کنندگان بی شماری دیگر را که به سمت دایره قطب شمال حرکت می کنند به امید دیدن شفق قطبی (چراغ های شمالی) بپیوندید . تمام این کارها و موارد دیگر را با ویزای توریستی کانادا انجام دهید یا تصمیم بگیرید که برنامه ریزی مهاجرت خود را به این کشور پذیرا ، شروع کنید.

الزامات حضور در ویزای توریستی کانادا چیست؟

هر مسافر برای گذر از مرزهای کانادا ، صرف نظر از کشور مبداء خود ، باید یک گذرنامه معتبردر اختیار داشته باشد.

برای گذشتن از مرزها یا نقاط کنترل فرودگاه ، باید گذرنامه به یک صفحه باز برای مأمورین مهاجرت و کنترل گذرنامه بپردازد.

بسیاری از کشورها از درخواست ویزای بازدید کننده به ویزای ویزیتور کانادا معاف هستند ، اما کشورهایی که معاف نیستند ، باید به طور حضوری در سفارت کانادا در کشور محل اقامت خود حاضر شوند.

غربالگری بیومتریک توسط یک مشاور سفارت انجام می شود و مدارک مسافرتی که شما باید جمع آوری و ارائه کنید برای تأیید بررسی می شود (عموماً طی یک دوره انتظار 4-6 هفته ای).

ما در مورد کلیه اسناد و مدارک لازم ویزای ویزیتور کانادا و همچنین برنامه هایی که از ویزاهای موقت فراتر رفته و راه را برای اقامت دائم فراهم می آورد ، اطلاعات تخصصی ارائه می دهیم.

درباره خانواده چطور؟

کانادا یکی از بهترین مقاصد جهان برای خانواده ها است. کودکان همیشه سرگرم خواهند شد زیرا شهرهای پایتخت مملو از باغ وحش ها و آکواریوم ها تا پارک های تفریحی است. در زمستان ،با یک تجربه یخ اسکی روی یخ در فضای بیرون از خانه آشنا شوید.

اگر به دنبال فعالیت های آموزشی بیشتری هستید ، مرکز علمی انتاریو و فورت یورک گزینه های خوبی هستند. در کنار آن ، National Park Reserve Nahanni و پارک ملی Gros Morne به شما این فرصت را می دهند تا زمان با کیفیتی را در ارتباط با ماجراهای کمپینگ ، سوار بر قطارهای منظره و مکانهای زندگی وحشی صرف کنید.

هر فعالیتی را که انتخاب می کنید ، مطمئناً تمام خانواده از زمان خود در کانادا لذت می برند ، زیرا برای مسافرت های بین المللی بسیار مجهز است. با مهاجران زیادی که در شهرهای بزرگ زندگی می کنند ، محیطی  بسیارمتنوعوچندفرهنگیپیداخواهیدکرد

به شما طعم کمی از آنچه دوست دارید می دهد. کانادا در مورد کودکان و قوانین مهاجرت نیز بسیار دعوت کننده است زیرا نیاز به جوانان برای انرژی بخشیدن مجدد به نیروی کار و استفاده از سیستم های آموزش سطح جهانی وجود دارد.

اگر ویزای کانادا من رد شود چه می شود؟

اگر درخواست ویزای کانادا رد شد ، می توانید در هر زمان مجدداً تقاضا کنید ،مگر اینکه نامه رد شما باعث جلوگیری از ورورد شما نشود.

با این وجود ، فقط درصورتی که وضعیت شما تغییر کرده است یا اطلاعات اضافی دارید که می تواند به شما در گرفتن مجوز ویزای کانادا کمک کند ، می توانید دوباره درخواست کنید.

ثبت امتیاز یادتون نره
تیم تحریریه ZBS VISA
تیم تحریریه ZBS VISA

بهترین ها را برای شما فراهم کرده ایم و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان شرایط خود، با یکی از دفترهای ما در تهران یا تورنتو تماس بگبرید.